Konkurs 1ndieWorld oraz AllKeyShop.com rozwiązany*

AllKeyShop.com – strona, na której znajduje się mechanizm porównywania cen dla gier PC oraz Xbox w dystrybucji cyfrowej, oraz nasz portal organizują wspólnie wyjątkowy konkurs! Już teraz możecie wygrać kod do dowolnej gry z oferty naszego partnera!

1ndieworld we współpracy z AllKeyShop

1ndie World nawiązało współpracę z AllKeyShop.comDlaczego? Ponieważ jest to wyjątkowy serwis, oferujący prawdziwie konkurencyjne ceny na rynku i nieustannie weryfikujący usługi internetowych dostawców kluczy do gier.

Jak to działa?

logo
Logo AllKeyShop

Po dokonaniu zakupu na AllKeyShop.com, serwis wyśle Ci kod do interesującej Cię gry na adres mailowy, który został podany podczas rejestracji. Ten odblokuje zaś dostęp do produktu na jednej z platform cyfrowej dystrybucji: Steam, Battlenet, Uplay, Origin. A to wszystko z poziomu Waszego komputera, bez wychodzenia z domu! Kupowanie gier jeszcze nigdy nie było tak szybkie i wygodne. 

Przede wszystkim tanio!

Ceny gier są tak niskie, ponieważ sklep znajduje się wyłącznie w Internecie, co w znaczącym stopniu obniża wysokość podatków. Firma nie musi magazynować swoich produktów, ani wysyłać ich w wersjach pudełkowych. Wszystko odbywa się drogą cyfrową!

Czemu akurat AllKeyShop?

Na rynku sprzedawców kluczy do gier istnieje bardzo dużo podmiotów. Wiele z nich to legalne, dobrze prosperujące serwisy, niemniej występują również takie, które oszukują i nie wysyłają kodów swoim klientom, bądź nie pomagają im rozwiązywać problemów technicznych napotkanych po przeprowadzonej transakcji. AllKeyShop postanowiło więc wyjść Wam naprzeciw i pomóc w doborze najlepszego serwisu i najatrakcyjniejszych cen.

giveaway

Jak wziąć udział w konkursie?

Wystarczy, że zalogujecie się za pomocą swojego profilu na Facebooku lub adresu mailowego. Aby wygrać darmową grę musicie dodatkowo spełnić poniższe wymagania:

a Rafflecopter giveaway
Wybierzcie swoją grę z szerokiej oferty sklepu i skopiujcie jej adres URL do pola Grab your game from our vast selection of titles (ponad 600 gier), następnie polubcie nasze profile i czekajcie na ogłoszenie wyników!

Co możecie wygrać?

W zabawie możecie wygrać grę na komputery osobiste, którą sami będziecie mogli sobie wybrać z oferty sklepu, jak np.: Call of Duty Black Ops II, Sim City, Tomb Raider, Diablo III, Far Cry 3, Deadpool bądź Monaco i wiele, wiele więcej. Darmowy kod do ściągnięcia produkcji zostanie wysłany na adres zwycięzcy.

Zwycięzcę ogłosimy 15 sierpnia

Powodzenia! Konkurs, w którym rozdamy darmowy klucz do dowolnej gry na PC, zostanie rozwiązany 15 sierpnia. Zabawa potrwa więc przez kolejne 7 dni. By zwiększyć swoje szanse na wygraną, nie zapomnijcie podzielić się linkiem ze swoimi znajomymi, przyjaciółmi i graczami na całym świecie.

Rozwiązanie!

Zwycięzcą naszego wspólnego konkursu okazał się Pierre Bonnarens! Na jego e-mail został wysłany kod z grą, którą sobie wybrał (The Walking Dead). Gratulujemy! Już wkrótce startują konkursy związane z serią Dobra Gra od Techlandu.