Krew, pot i łzy – Super Meat Boy: Forever nadchodzi.

Fani wymagających platformówek już mogą zacierać dłonie i przygotowywać palce! Nowa odsłona genialnej platformówki od Team Meat zmierza na PC i urządzenia mobilne. Konsole nie zostały jeszcze potwierdzone. W nową przygodę surowego kawałka mięsa o tytułowym imieniu Meat Boy zagramy najpewniej w 2015 roku. Studio Team Meatktóre pierwszą część wydało w 2010 roku, tworzy dwóch uzdolnionych przyjaciół.

Tytuł zaoferuje nam kampanię, która nie będzie kontynuacją poprzedniej części oraz wymagającą rozgrywkę dla jednego gracza. Zadaniem gracza, jak doskonale pamiętamy z pierwszej odsłony, będzie sterowanie Meat Boyem – postaci biegnącej samoczynnie przed siebie – i unikaniem przeszkód oraz pułapek. 

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=Czz90wVqBTE”]

Super Meat Boy: Forever dostarczy nam mnóstwa zabawy i z pewnością, tym mniej cierpliwym, zszarga nerwy. Dostępnych będzie bardzo dużo ciekawych poziomów podzielonych na 6 rozdziałów, liczne walki z bossami i tryb Endless, którego sama nazwa wskazuję, będzie polegał na przebyciu jak największej odległości.

boy1
Całkowicie odmieniony styl graficzny.

 

boy 2
Tak bardzo (nie) tęskniłem…