Kwietniowe premiery w serii Dobra Gra

Już 18 kwietnia na rynku pojawią się kolejne nowości ze znanej i lubianej przez fanów serii Dobra Gra. Gracze będą mogli wcielić się w antyterrorystę w Global Ops: Commando Libya, a także spróbować swoich sił i stawić czoła najeźdźcom z kosmosu w grze Rochard. Obie produkcje będą dostępne w cenie 19,90 zł na platformę PC.

Kolejne nowości z serii „Dobra Gra” pojawią się na sklepowych półkach już 18 kwietnia. Będzie to idealna okazja dla fanów gier akcji, aby powiększyć swoją domową kolekcję. W serii debiutują dwa kolejne tytuły:

  • Rochard z dodatkami w postaci: soundtracku, plakatu oraz artów w formie cyfrowej;
  • Global Ops: Commando Libya.

Rochard

Platformowa gra zręcznościowa zrealizowana przez studio Recoil Games. Gracz jako górnik John Rochard pracuje wraz ze swoją ekipą w kosmosie. Pewnego dnia, okazuje się, że znalazł się w niewłaściwym miejscu i czasie, gdyż podczas pracy odkrywa pod ziemią strukturę budynków, która należy do obcej cywilizacji. Jakby tego było mało jego znalezisko staje się atrakcyjne dla kosmicznych piratów, którzy chcą je wykorzystać do własnych celów. Główny bohater zostaje rozdzielony ze swoją ekipą i jego zadaniem jest uratować planetę oraz przyjaciół. Gracz w realizacji tego zadania może korzystać z szerokiego arsenału broni m.in. specjalnego pistoletu, który jest sterowany grawitacją, dzięki czemu umożliwia przenoszenie się, obracanie, podrzucanie i budowanie różnych przedmiotów, które pomogą mu wyeliminować wroga. Na uwagę zasługuje także specyficzne poczucie humoru głównego bohatera.


Global Ops: Commando Libya

Gra akcji widziana z trzeciej osoby, za którą odpowiedzialne jest polskie studio Spectral Games. Gracz wciela się w członka oddziału specjalnego, by dopaść niebezpiecznego  terrorystę – handlarza bronią, który wszedł w posiadanie bomby atomowej. Podczas różnorodnych misji, które odbywają się w realistycznie oddanych sceneriach od Grenlandii po Libię, gracz stawia czoła niesamowitym wyzwaniom, walkom i szalonym pościgom samochodowym. W grze nie zabrakło także trzech trybów multiplayer.

Pudełko
Pudełko Global Ops

 Dobra Gra to nowa seria wydawnicza Techlandu, która łączy w sobie wyjątkowe i oryginalne nowości rynkowe oraz sprawdzone klasyki gier wraz z interesującymi dodatkami. Wydania będą pojawiać się także jako zestawy kultowych serii.

dobra gra