Level77 rusza z produkcją koszulek!

LEVEL77.PL dotychczas jedynie dystrybutor oryginalnych koszulek gameingowych wchodzi w produkcję! Jesteście ciekawi efektów ich pracy? Zobaczcie nowe koszulki „Design by Level77”.

Wiemy, że bardzo długo powtarzaliśmy: nie produkujemy koszulek! To się nie opłaca. To trudne logistycznie. Ale, jak mówi przysłowie – przyszła kryska na matyska, czyli w tym przypadku na LEVEL77. Broniliśmy się ile sił przed produkcją koszulek. Jednak pod wpływem wielu pozytywnych opinii i kreatywnych pomysłów z Waszej strony przekonaliśmy się do tego żeby zaryzykować, podjąć męską decyzję i wejść w produkcję własnych wzorów. To oczywiście zasługa naszych fanów – mówi Paweł Krzemiński Store Manager Level77.pl.
image2
A jakie są efekty pracy ekipy z LEVEL77 z własnymi wzorami? Wystarczy spojrzeć. Barwne kolory i działające na wyobraźnie wzory.
No i dobrze bo tak właśnie ma być. Chcieliśmy stworzyć naszym fanom możliwość wyrażania emocji za pomocą naszych koszulek. W ten sposób dobieramy asortyment na Level77 i w ten sposób robimy koszulki. Chcemy być dla czymś więcej niż sklepem z koszulkami. Chcemy by dzięki nam fani mogli wyrażać swoje emocje – opowiada Mariusz Szubelski.
Na razie w ofercie sklepu możemy znaleźć 6 różnych wzorów zarówno dla Pań jak i Panów. Cena nie jest wygórowana jedna koszulka to koszt 57,77zł.