Magic Flute na Steam oraz Mac OS X już 17 lutego

Magic Flute zabiera gracza w podróż do tajemniczego, barwnego i pełnego czarów królestwa mistrzowskiej opery Mozarta „Czarodziejski Flet” Pośród 32. przestrzennych łamigłówek opowie historię o śmiałej wędrówce w nieznane, miłości i odwadze, oraz o tym, że nie wszystko jest tym, czym się w pierwszej chwili zdaje.

Gra będzie dostępna na platformie Steam na Windows i Mac OS X już od 17 lutego 2016. Dystrybucją cyfrową w Polsce zajmie się CDP.pl – grę zaoferuje w cenie 19,99zł.

Tokijski spektakl “Czarodziejskiego Fletu” w reżyserii uznanego Amona Miyamoto pokazał widowni zupełnie nową wizję opery inspirowaną światem gier komputerowych. Jednym z jego najważniejszych elementów była multimedialna projekcja, która tchnęła w spektakl prawdziwą magię. Mieszczące się w Polsce studio LabLike stworzył zespół artystów, którzy postanowili zmierzyć się z ugruntowanymi schematami w świecie tworzenia aplikacji. Pierwszym owocem ich pracy dostępnym dla graczy komputerowych na całym świecie jest właśnie Magic Flute.

Cechy gry:

  • Gra logiczna z historią i muzyką z “Czarodziejskiego Fletu” w tle.
  • 32 różnorodne poziomy z wieloma możliwościami ukończenia.
  • Wykonana przez aktorów profesjonalna narracja gry zapewnia historii jeszcze większą głębię.
  • Koncepcja artystyczna zainspirowana pomysłem i scenografią tokijskiego spektaklu w reżyserii Amona Miyamoto.
  • 3 grywalne postacie, które muszą wspólnie rozwiązać wszystkie podstępne zagadki.
  • Zachwycające kinowe animacje uzupełniające magiczną opowieść.

Zapraszamy do obejrzenia historii nietypowych początków studia i samej gry udokumentowanych filmie poniżej. Pozwólcie, aby Magic Flute oczarował was 17 lutego na Steam i CDP.pl!