Masz wolne fundusze i nie wiesz co z nimi zrobić? Wiemy jak powinieneś je spożytkować.

Ruszyła właśnie kampania crowdfundingowa na wspieram.to polskiej, świetnie zapowiadającej się gry Warlocks od ONE MORE LEVEL we współpracy z Frozen District. ONE MORE LEVEL powołane do życia w lipcu tego roku oraz Frozen District zrzeszone w lutym 2014 roku. To bardzo młody team, który jak widać, radzi sobie znakomicie, przewyższając tym samym ambicjami niejedno wielkie studio z ogromnym budżetem.

Warlocks, jak piszą sami twórcy, to wieloosobowa bijatyka osadzona w wielowymiarowym świecie. Zadaniem gracza będzie przeciwstawienie się i powstrzymanie Mrocznych Cieni rozpoczynających inwazję na nasze ziemie. W Warlocks odbędziemy liczne potyczki z bossami lub całymi hordami wrogów, przemierzymy pięknie wykreowany świat w poszukiwaniu proceduralnie, czyli losowo (np. Diablo), generowanych przedmiotów. A wszystko to możliwe w trybie kooperacji do 4 graczy. Udostępniony zostanie również tryb versus, w którym zagramy deathmatch (i nie tylko!) 2 na 2 lub 1 na 1. Brzmi mega interesująco!

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=iS9U8nOtGDM”]

 

Na uwagę zasługuje również muzyka komponowana przez Chrisa Sinnott’a. Spodziewam się kolejnego świetnego OST’a. Próbkę umiejętności Chrisa można posłuchać poniżej. Klimat i jeszcze raz klimat.

 

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=vGdjOIqDRQ8″]

 

Potrzeba 13,000 zł. Niewiele, biorąc pod uwagę zainteresowanie grą i fakt, że zebrano 800 zł po około godzinie. Liczymy na polskie community, które niejednokrotnie pokazało, że potrafi pomóc. Ja z mojej strony mogę powiedzieć jedno: Jaram się!