Mgły Ravenwood dotarły do Polski

Jest już dostępna polska, kinowa wersja Enigmatis: The Mists of Ravenwood. Gra w edycji kolekcjonerskiej została wydana pod tytułem Enigmatis: Mgły Ravenwood.

Minęły 2 lata od czasu dramatycznych wydarzeń w Maple Creek. Dla głównej bohaterki minione miesiące to ciągły pościg za demonicznym pastorem, który wciąż pozostaje o krok przed nią.

Treehouse-Sunny

 Ostatni ślad – doniesienia o niewyjaśnionych zniknięciach ludzi prowadzą detektyw na Zachodnie Wybrzeże Stanów Zjednoczonych. Jej plany zmieniają się w chwili, gdy trafia na porzucony na środku leśnej drogi kamper. Od razu zauważa ślady olbrzymich szponów na dachu, a porozrzucane wokoło rzeczy sugerują, jak dramatyczne wydarzenia rozegrały się na kilka minut przed jej przybyciem.

Co istotne, wszelkie poszlaki wiodą do tajemniczego, nie istniejącego na żadnej mapie, parku Ravenwood…

Gate

Enigmatis: Mgły Ravenwood została uznana Grą Roku Big Fish Games w Niemczech i Francji. Produkcja zabrzańsko-krakowskiego producenta to również zdobywca tytułu „Najlepsza Fabuła (Best Story) 2013” oraz laureat drugiego miejsca w kategoriach „Najlepsza z Najlepszych (Best of the Best) 2013” i „Redakcja Poleca (Editor`s Picks) 2013” w plebiscycie czytelników serwisu All About Casual Game. Produkcja Artifex Mundi zajęła także drugie miejsce w rankingu najlepszych gier hidden object 2013 roku serwisu Unigamesity.

Gra Enigmatis: Mgły Ravenwood w cenie 25,28 PLN (edycja kolekcjonerska) jest dostępna w sklepie producenta pod TYM adresem.