Micheal Knight powraca

Wspaniałe jest to co wierni fani danej marki potrafią stworzyć. Nieustraszony – jeden z ulubionych seriali Polaków żyjących w połowie lat 90, dostanie swoją grę!

Knight Rider the fan game, jak sama nazwa wskazuje, powstaje od fanów dla fanów. Będzie to w stu procentach projekt non profit i nie należy spodziewać się pełnej licencji (chociaż oczywiście Micheal Knight i KITT się pojawią). Nawet nazwa developera tworzącego tę produkcję jest zmyślona, Unleaded Games bowiem to grupa hardkorowych fanów z całego świata dłubiąca nad tym tytułem jedynie w wolnym czasie.

Fanowski Knight Rider to przeniesienie piątego sezonu serialu w realia wirtualnego świata. Chociaż fabularnie tytuł nie oferuje nic nowego, to możemy spodziewać się dosyć dużej różnorodności jeśli chodzi o gameplay. Sandboxowy świat będziemy mogli przemierzyć w roli Micheala, rozwiązując przy tym zagadki i rozmawiając z NPC oraz jako KITT, który swobodnie będzie mógł poruszać się po otwartym mieście i uczestniczyć w wyścigach. Całość projektu hula na silniku Unity.

Twórcy przygotowali pierwszy trailer i ustali datę premiery na „W tym życiu”.

Po więcej informacji o grze odsyłam do oficjalnej strony.