Soccer Hit – mobilna gra w klimacie Euro 2016

Dziś swą premierę ma genialnie wykonana gra mobilna Soccer Hit, która wciągnie nie jednego fana piłki nożnej na długie, długie godziny. Za całym tym przedsięwzięciem stoi nie kto inny, a studio Digital Melody znane nam wszystkim chociażby ze słynnej arcade’ówki – Timberman. Tym razem deweloperzy postarali się zaserwować nam coś zupełnie świeżego o podobnym, minimalistycznym  designie. Mnie osobiście gra urzekła dosłownie po kilku sekundach przyjemnej rozgrywki, zatem już teraz posiadaczy urządzeń z iOSem oraz Androidem zachęcam do zapoznania się z tym tytułem!

Rozegraj pełne emocji mecze wybierając drużynę marzeń z ponad 200 narodowych reprezentacji! Soccer Hit to nowatorskie, proste sterowanie, zabawna grafika i wiele trybów rozgrywki. Gra stworzona przez Polaków dla Polaków – Polska pokona wszystkich, nawet San Marino! Weź udział w Mistrzostwach Europy, Azji, Ameryki czy Afryki. Wygraj Euro 2016 swoją ulubioną reprezentacją! Podziel się najlepszymi powtórkami ze znajomymi i daj się ponieść piłkarskim emocjom.

Soccer_Hit_Scr1

Bardzo proste do opanowania sterowanie opierające się na użyciu zaledwie jednego palca, sprawia że rozgrywka jest naprawdę przyjemna i średnio wymagająca. Raczej nie będziecie rzucać smartfonem w nerwach po przegranym meczu, ponieważ zwykle do takich sytuacji nie dochodzi. Co ciekawe, w Soccer Hit doświadczycie również rzutów karnych!

Cechy gry:

– Ponad 200 narodowych reprezentacji

– 3 tryby rozgrywki (mistrzostwa, kariera, mecz towarzyski)

– 12 pucharów do wygrania

– różne boiska i warunki pogodowe

– brak spalonych i czerwonych kartek

– udostępnianie powtórek

– unikatowa grafika by Czesław z Wąsem

– unikatowy soundtrack by Dawid Mika

Grę możecie pobrać za darmo prosto z Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dm.soccerhit

oraz AppStore’a: https://itunes.apple.com/us/app/soccer-hit/id1092899813?mt=8