Monaco dołącza do serii Dobra Gra

Wydawnictwo Techland poszerza swoją serię Dobra Gra o kolejny niezależny tytuł.

Jeden z najwyżej ocenianych indyków został włączony do przygotowywanej przez Wydawnictwo Techland kolekcji w cenie 19.90 zł.

Fabuła Monaco została osadzona w tytułowym mieście. Gra skupia się na przygodach grupy złodziei, którzy uciekają z więzienia i decydują się realizować to, w czym są najlepsi. Do dyspozycji oddano ponad 30 wymagających misji rabunkowych, które można wykonać na wiele sposobów, w zależności od postaci obecnych w zespole.

Głównym zadaniem jest omijanie pułapek, przeszkód oraz strażników. Do naszych misji dobieramy odpowiednią ekipę. Dysponujemy 8 klasami postaci, gdzie każda z nich jest specjalistą w swojej dziedzinie – od Hakera zakłócającego alarmy, aż po Kreta kopiącego tunele. Dobór odpowiednich osób jest kluczem do sukcesu. W pełni wykonane zadanie, to nie tylko dotarcie do bronionych kosztowności i zabranie ich, ale przede wszystkim sprawna ucieczka z miejsca kradzieży. Podczas rozwiązywania kolejnych misji ogromnie ważna jest współpraca oraz realizacja zadań z ukrycia, gdyż bezpośrednie starcia mogą przysporzyć graczom wielu kłopotów.