Morning Men, czyli historia jednego wyrzutka

Czy fani gier RPG utrzymanych w cyberpunkowych światach są obecni na sali? A może znajdzie się także ktoś, kto uwielbia komiksową twórczość Moebiusa? Właśnie dla takich osób powstaje Morning Men!

Za ten tytuł odpowiada studio Pixel Federation. Gracz ma otrzymać interesującą grę RPG, w której niezwykle istotne będzie podejmowanie decyzji. Zadaniem odbiorcy będzie opowiedzenie historii Luditte – młodej kobiety, która zostanie wygnana z Citadel City. Czym zawiniła? Cóż, dotarła do czegoś, czego nie powinna była znaleźć.

Świat w Morning Men wygląda bardzo ciekawie, twórcy wskazują na inspiracje Piątym Elementem. Trzeba przyznać, że ta komiksowa grafika jest ujmująca, a sam pomysł na historię również ciekawy. Z zapowiedzi opublikowanych przez twórców, wynika, że przyjdzie nam się zmierzyć z egzystencjalnymi pytaniami, a także z trudnym tematem wpływu technologii na życie. Tematy trudne, ale godne uwagi. Wszystko zostanie doprawione walką rodem z gier jRPG.

Autor: KolegaLiterat

1ndieWorld

Uniwersum indie games nie jest już rajem dla geeków, fantazją nerdów, undergroundowym dziwactwem…

Gry niezależne kształtują mainstream, narzucają trendy, zmieniają świat.

Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby pomóc naszym użytkownikom odkryć magię indie. Pierwszy w Polsce serwis, poświęcony wyłącznie produkcjom niezależnym – 1ndie World – jest jedyny w swoim rodzaju, stawia na uczestnictwo, pobudza do działania, odświeża umysł.

Twitter

RT @mrRyJek: I tyle... wow #yonder https://t.co/XbBhuuFXdo
RT @thibaultsimar: Re-textured an old scene, playing with lights. #voxel #magicavoxel https://t.co/PaPdE7ujk3