Nabór redakcyjny

1ndie World przeprowadza nabór redakcyjny.

Trochę sie u nas ostatnio pozmieniało. Doszliśmy do momentu, gdy dalszy nasz rozwój wymagał redakcyjnych porządków i to właśnie nad tym pracowaliśmy ostatnich parę tygodni.

Teraz już wyklarowaliśmy gdzie jesteśmy, gdzie chcielibyśmy być i jaką drogę do celu chcemy obrać. Potencjał w serwisie gotował się od dawna, teraz powoli uchylamy wieka, dając upust możliwościom.

Niemniej jednak, zawsze jest jedna rzecz za dużo do zrobienia, jeden projekt więcej do wykonania. Zajęcie znajdzie się dla każdego, kto wyrazi chęć pracy i umiejętność jej wykonania. Nie chcemy przedkładać ilości nad jakość, przeciwnie, chcemy zbudować dla Was miejsce w którym ciężka i szczegółowa praca jest doceniania.

Poszukujemy recenzentów, newsmanów, ludzi od wideo, korekty, programistów – jak pisaliśmy, zajęcie znajdzie się praktycznie dla każdego, mamy wielkie ambicje, które są ograniczone tylko mocą przerobową nas samych.

1ndieworld

Z naszej strony zapewniamy dostęp do gier, eventów, ludzi i co najważniejsze – posiadamy realne plany zmonetyzowania serwisu, ergo wypłaty na piwo.

Jesteśmy zgrają osób, które czasem się posprzeczają, czasem ramię w ramię pójdą w bój, ale zawsze starają się znaleźć konsensus i sposób rozwiązania problemu. Nigdy nie jesteśmy zgrają obojętną, która po prostu “robi swoje”.

Jeśli chcesz dołączyć do naszej paczki i współtworzyć największy serwis poświęcony scenie niezależnej gier w Polsce, a zarazem kreować obraz branży elektronicznej rozrywki w naszym kraju, to napisz do nas: d.wojcik@1ndieworld.com . W mailu wspomnijcie w paru słowach (nie piszcie poematów, zwięźle i na temat) coś o sobie i stanowisku, które chcecie objąć. Pisaliście już gdzieś wcześniej? Prowadziliście bloga? Programowaliście jakieś aplikacje? Dajcie nam znać! Podrzućcie próbki Waszych możliwości. Zawsze marzyliście o pracy w branży, a nie macie czym się pochwalić? Nie szkodzi, dajcie nam znać, często ambicja i motywacja wystarczają, by w krótkim czasie wyrobić sobie profesjonalny warsztat.

Odpowiemy na każdego maila, choć może to potrwać chwilę. Powodzenia!