Najdziwniejsze przedmioty świata! Gdzie? Butik Level77

LEVEL77.PL kilka dni temu otworzył specjalną kategorię „Butik Level77„, w której znajdziemy najdziwniejsze przedmioty z całego świata. Rzeczy, o których nigdy byśmy nie pomyśleli, a tym bardziej nie moglibyśmy ich sobie wyobrazić. Znajdziemy je natomiast w „Butiku Level77

Czym jest Butik Level77?

To kategoria stworzona z myślą o niekonwencjonalnych produktach, które pojawiają się i znikają po 14 dniach. Prosto i szybko. Nie marnujemy Waszego czasu. Coś Wam się podoba ok, kupujecie, coś Wam się nie podoba po 14 dniach już tego nie ma. Było minęło. Wiemy, że w zakupach obowiązuje jedna zasada. Jeśli coś Ci się podoba to idziesz i kupujesz. Proste. Jeśli się nie podoba, to nie kupisz tego, ani za miesiąc ani za rok. To też proste. To po co ma zalegać na magazynie? Wychodzimy z założenia, że im szybciej tym lepiej. Butiki Level77 to taki zakupowy Twitter. Publikujemy komunikat – decyzja – zamówienie – Jedziemy dalej.

Jak to wszystko działa?

1. Pojawiają się nowe produkty.
2. Składacie zamówienia bądź nie.
3. Mija 14 dni
4. Pojawiają się kolejne zupełnie nowe produkty
5. Znowu składacie zamówienia.

Dlaczego warto kupować w butiku?

1. Takich produktów nie znajdziesz w żadnym innym sklepie
2. Macie spory wybór
3. Duża rotacja
4. Atrakcyjne ceny

Zabawka Obamy
Sphero. Słyszeliście o tym? Gadżet doceniony przez samego Barrcka Obamę, który na jednym ze spotkań z wyborcami przyuważył chłopaka bawiącego się sphero. Zagadał i zaczął próbować. Był pod wrażeniem. Nie wierzycie? Zobaczcie filmik.

http://www.firebox.com/video/3616

Czym jest sphero? Mówiąc krótko – to świetnie wyglądająca kulka, którą możemy kierować za pomocą telefonu. Jedni mają sterowane samochody inni sterowane repliki Fokker Dr.I, a u nas w butiku znajdziecie sterowaną kulkę. Trochę przypomina gałkę oczną – prawda?

Sphero
Sphero

Banana Pad?
Makey Makey to nic innego jak bardzo ciekawy gadżet dzięki, któremu możesz przenieść kontrolę z pada w każdy inny przedmiot. Do banana? Bardzo proszę? Chcesz grać za pomocą plasteliny, żaden problem. Dzięki temu fascynującemu urządzeniu stworzonemu przez dwóch młodych ludzi ze Stanów Zjednoczonych możemy ożywić każdy przedmiot.

makeybig
Banana pad

[Informacja prasowa]