Najnowsza wersja Nightmares from the Deep już dostępna!

Kolejna produkcja polskiego niezależnego studia Artifex Mundi jest już dostępna na Steamie oraz na stronie twórców.

Nightmares from the Deep: The Cursed Hearth opowiada historię Sary Black – właścicielki muzeum, której córka zostaje porwana przez nieumarłego pirata. Pościg za porywaczem prowadzi główną bohaterkę na tajemniczą i zapomnianą przez świat Wyspę Czaszki. Dopiero pełnia księżyca odkryje przed Sarą jej mroczne scenerie, w tym gigantyczną skałę w kształcie czaszki.

shipwrecks

Wersja przygotowana z myślą o usłudze Steam otrzymała 15 osiągnieć, 6 kart kolekcjonerskich, tła profilowe, dedykowane emotikony oraz możliwość zapisu w chmurze, kompatybilnie między trzema platformami. Oznacza to, że można zacząć grać na Linuksie, skończyć na Maku, a dodatkową historię rozegrać na PC. Ponadto, gra jest dostępna w 11 wersjach językowych w tym m.in. po polsku, angielsku, niemiecku, japoński i chińsku.

vodooo

Warto wspomnieć, że tytuł ten dostał zielone światło na Steam Greenlight w nieco ponad miesiąc po ukazaniu się oczom społeczności. Z okazji premiery, można go kupić o 25% taniej. Jego cena bazowa to $6.99, £4.99, €5.99.