Najnowsze informacje o Games Republic

Games Republic – internetowe państwo graczy, youtuberów, twitcherów oraz twórców gier – osiągnęło już liczbę 100.000 obywateli.

Platforma dystrybucji cyfrowej www.GamesRepublic.com wystartowała całkiem niedawno, bowiem pod koniec kwietnia, a liczba zarejestrowanych użytkowników przekroczyła już 100 tysięcy. Obywatele Games Republic pochodzą z wielu krajów ze wszystkich kontynentów (oprócz Antarktydy, na razie) i nie ma jednej wybijającej się nacji, choć najwięcej użytkowników zarejestrowało się w Rosji. Liczba cały czas rośnie i ma to na pewno związek z rosnącym katalogiem dostępnych w Games Republic gier. Wśród dodanych ostatnio tytułów na uwagę na pewno zasługuje kosmiczny sandbox Space Engineers, łamiąca schematy gra Always Sometimes Monsters i katalog gier Daedalic Entertainment z przygodówkami ze świata Deponii. Największym hitem w Games Republic jest jak dotąd Spintires – symulator jeżdżenia po bezdrożach – mimo, że gra jest dopiero na etapie przedsprzedaży!

Platforma cyfrowa www.GamesRepublic.com to nie tylko miejsce, w którym gracze mogą nabyć swoją ulubioną grę, ale także łatwe w obsłudze narzędzia do stworzenia swojego własnego sklepu. Każdemu, kto prowadzi bloga, kanał Youtube lub swoją telewizję na Twitch.tv, Games Republic daje możlwość zarabiania na sprzedaży gier. To proste: zarób na swojej ukochanej grze i stwórz jeszcze więcej filmów i artykułów dla swojej społeczności!