Największa niezależna impreza Graczy i twórców gier już w sierpniu w Warszawie!

Dyskusje, pokazy i koncerty, a przede wszystkim ponad 200 fanów gier wideo w jednym miejscu – tak zapowiada się druga edycja Pog(R)adajmy: inteGRAtion Party Edition – imprezy, która odbędzie się już 30 sierpnia w pubie Level Up w Warszawie.

InteGRAtion Party Edition to ogólnopolski event dla wszystkich stałych bywalców spotkań Graczy i twórców gier Pog(R)adajmy, odbywającego się nieprzerwanie od czerwca zeszłego roku już w 10 miastach w Polsce.

– To forma podziękowania Graczom za to, że są z nami na lokalnych wydarzeniach, ale także okazja, byśmy wszyscy spotkali się, poznali, pogadali i po prostu dobrze się bawili. W końcu od tego właśnie jest Pog(R)adajmy – mówi Michał “Schemat” Wierzbicki, pomysłodawca inicjatywy oraz koordynator krakowskich spotkań.

Oprócz dyskusji i wspólnego grania, organizatorzy przygotowali również wiele niespodzianek. W planach jest między innymi koncert wykonywany przy użyciu m.in.: Amiga 600 i Nintendo DS, prezentacje nadchodzących gier oraz inicjatyw pro-gamerskich. Szczegółowy plan zostaje na razie tajemnicą – organizatorzy odkrywają kolejne atrakcje na oficjalnym facebookowym wydarzeniu.

Mocną stroną imprezy będzie również znane z lokalnych edycji inteGRANIE, na które nagrody ufundowali już m.in.: The Armory, Games Division, sklep Gekon, GameMusic.pl, Oficjalne Forum PlayStation, Graming.pl, a także kilku sponsorów prywatnych.

Główną nagrodą dla uczestników imprezy będzie konsola-niespodzianka. To właśnie sfinansowanie jej zakupu (i innych, dodatkowych drobnych gadżetów dla uczestników) jest powodem, dla którego – wyłącznie raz w ciągu roku – wstęp jest płatny (10 zł, płatne na miejscu lub w przedpłacie – szczegóły na Facebooku).

Szczegółowe informacje na temat Pog(R)adajmy: inteGRAtion Party Edition II znaleźć można na oficjalnym facebookowym wydarzeniu, na grupie Pog(R)adajmy – spotkania wszystkich graczy lub na www.pogradajmy.pl.

Pog(R)adajmy: inteGRAtion Party Edition II w pigułce:
Data: 30 sierpnia 2014 godz. 18:00
Lokalizacja: Klub Level Up , ul. Moliera 4/6, 00-076 Warszawa
Organizatorzy: graczem-od-dziecka, Brona Cultura, Jestem geekiem,Gamedec – badanie i projektowanie gier, Gwardia Navis, Poznańska Gildia Graczy. Graming.pl, Wiktor „Chochlik” Zaborowski, Hardcore Gaming, Yeti o Grach
Koszt: 10 zł (media: 0 zł) – przeznaczony na zakup konsoli i upominków dla Graczy
Limit miejsc: 250 osób (z tego 50 wejściówek dla mediów)
Ograniczenie wiekowe: free