Nanobotem być!

Bardzo często do stworzenia interesującej gry potrzebny jest niecodzienny pomysł. Może to być, na przykład, nanobot walczący z wynaturzeniami wewnątrz ludzkiego organizmu. Temat ten zostanie zrealizowany w grze Project Remedium.

Jest to polska produkcja, którą tworzy poznańskie studio Atomic Jelly. Project Remedium będzie ich debiutem, premiera została zaplanowana na trzeci kwartał 2016 roku. Warto zaznaczyć, że wydawcą gry będzie firma PlayWay, znana z takich tytułów jak The Way, Hard West lub Car Mechanic Simulator.

Project Remedium ma być bardzo dynamiczną grą FPS. Poruszanie się po krwiobiegu nanobotem będzie wymagało dużo zręczności, a także strategicznego myślenia. Gra ma posiadać systemy ulepszeń Nano+ (robot, w którego wciela się gracz), leczenia oraz broni.

To od naszych decyzji będzie zależało to, czy uda się ocalić organizm przed zakażeniem tajemniczą chorobą! Na drodze gracza staną zarazki, zmutowane komórki oraz inne nanoboty!

Autor: KolegaLiterat

1ndieWorld

Uniwersum indie games nie jest już rajem dla geeków, fantazją nerdów, undergroundowym dziwactwem…

Gry niezależne kształtują mainstream, narzucają trendy, zmieniają świat.

Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby pomóc naszym użytkownikom odkryć magię indie. Pierwszy w Polsce serwis, poświęcony wyłącznie produkcjom niezależnym – 1ndie World – jest jedyny w swoim rodzaju, stawia na uczestnictwo, pobudza do działania, odświeża umysł.

Twitter

RT @mrRyJek: I tyle... wow #yonder https://t.co/XbBhuuFXdo
RT @thibaultsimar: Re-textured an old scene, playing with lights. #voxel #magicavoxel https://t.co/PaPdE7ujk3