Nie ma zmiłuj, czas ratować świat!

Desola to wyjątkowo sceptyczne miejsce. Zniszczone przez diabły i demony, które przyszły na świat przez mroczny portal z otchłani piekielnej ciemności, stało się miejscem walk pomiędzy siłami zła, a rozbitą armią człowieka. Tu zaczyna się twoja rola graczu, czas zebrać bohaterów i pomóc Zakonowi Światła w eliminacji potworów.

Tak z grubsza rysuje się sytuacja w nowej grze Devils & Demons studia Handy Games, która będzie miała premierę już 6 października, oczywiście na steam’ie. A co nam przyjdzie czynić w tym dość nieprzyjaznym otoczeniu? Ano będziemy toczyć masę pojedynków na mapach złożonych z heksagonów (co osobiście po obejrzanym trailerze przypomina mi walki z Heroes’ów), rekrutować nowych bohaterów, zdobywać nowe umiejętności i zaklęcia, a także wykonywać niezliczone questy. Całość oprawiona jest całkiem przyjemną grafiką i jak to określają twórcy „epicką orkiestrową muzyką”.

dd2

Grę będzie można nabyć za 7 euro bez centa, ale początkowo będzie obowiązywać rabat w wysokości 40% – także jeśli lubicie taki klimat, sprawdźcie screeny, trailer i zainwestujcie wolną gotówkę.

dd1

Link do gry na Steam:
http://store.steampowered.com/app/363960