Niezależny konkurs*

Długo nie było na naszym portalu konkursu w którym do wygrania byłoby coś innego niż same gry. Jak wiadomo nic nie trwa wiecznie, tak samo jak i ten marazm, dlatego też mamy dla Was przygotowane świetne nagrody.

Nie będę się długo rozpisywał na temat całej otoczki konkursu. Krótka piłka – musicie odpowiedzieć na dwa pytania, poprawne odpowiedzi wysłać na konkurs@1ndieworld.com i zaczekać do momentu losowania. Prawda, że banalne?

Zapytacie, co możecie otrzymać za dobre odpowiedzi? Już tłumaczę. Dzięki uprzejmości Artifex Mundi oraz ME2 Studio mamy fajne gadżety do rozdania.

Artifex Mundi przekazało nam Nightmares from the Deep: The Cursed Heart – co najlepsze w wersji płytowej! Natomiast ekipa prowadzona przez Daniela oraz Anię dostarczyła nam koszulkę z ich powstającego dzieła – Emilly in Darkness. Zresztą sami zobaczcie jak wygląda:

545877_439712489440310_166953713_n
Koszulka Emilly in Darkness

Ok, to teraz przejdźmy do pytań:

  1. Na jakie platformy ukaże się Emilly in Darkness?
  2. Gdzie znajduje się siedziba Artifex Mundi?

Podpowiem Wam jedynie, że wskazówek możecie szukać na oficjalnych stronach obu ekip. Na zgłoszenia czekam do 13 kwietnia (konkurs@1ndieworld.com), natomiast zwycięzca zostanie podany dzień później.

Powodzenia!

* [Aktualizacja]

Wczoraj miałem podać wyniki konkursu, który został zorganizowany przy współpracy z ekipą Artifex Mundi oraz ME2 Studio – niestety „maszyna losująca” zawiodła, dlatego też chciałbym Was za to przeprosić. Nie mniej jednak, co się odwlecze to nie uciecze i tak o to mamy zwycięzcę!

Oczywiście, na początku muszę podać poprawne odpowiedzi, które wzięły udział w losowaniu:

  1. Na jakie platformy ukaże się Emilly in Darkness? – iOS, Android, PC, MAC
  2. Gdzie znajduje się siedziba Artifex Mundi? – Siedziba firmy mieści się w Zabrzu.

Wszystkie podobne odpowiedzi typu – główna siedziba/najważniejsza siedziba/etc. również były poprawne.

Zainteresowanie było bardzo duże, otrzymałem ponad 100 poprawnych odpowiedzi, co jest wynikiem naprawdę dobrym. Chciałbym, aby każda osoba wygrała, niestety nagroda była przeznaczona tylko i wyłącznie dla jednego uczestnika.

Szczęśliwcem jest użytkownik o mailu:

wojtek.jaworski5@gmail.com

Serdecznie gratuluję i proszę o dostarczenie adresu, na który ma zostać wysłana nagroda (konkurs@1ndieworld.com).

To nie ostatni konkurs, jaki dla Was szykujemy – już podczas Digital Dragons 2013 będziecie mieli okazję wygrać gry ufundowane przez firmę Techland.