Nightmares from the Deep: The Siren`s Call – Premiera

Zaledwie kilka godzin temu udostępniliśmy na FB trailer tej gry, a już teraz możecie ją kupić na oficjalnej stronie.

Za informacją prasową
Gra przygodowa będąca bezpośrednią kontynuacją Nightmares from the Deep: The Cursed Heart – jednego z największych hitów studia Artifex Mundi, dzisiaj ma swoją światową premię na PC w sklepie Artifex Mundi i w serwisie GryNaObcasach.pl. Sequel produkcji z 2012 roku przedstawia dalsze losy nieustraszonej kustoszki muzeum Sary Black, która tym razem będzie musiała zmierzyć się z przebiegłym burmistrzem Murray`em i legendarnym diabłem morskim Davy Jonesem.

Sara Black, otrzymując przesyłkę od tajemniczego posłańca nie przypuszczała, że za sprawą jej niezwykłej zawartości została wmieszana w starożytny spór. Niespodziewany atak przerażających napastników, chwilę po otwarciu skrzyni oraz jej kradzież, uświadomiły głównej bohaterce, że to początek jej kolejnych koszmarów z głębin.
Podczas swojej przygody właścicielka muzeum trafi do zapomnianego przez świat rybackiego miasteczka Kingsmouth, którego mieszkańcy cierpią z powodu klątwy zmieniającej ich w przerażające stwory.
Czy głównej bohaterce uda się przełamać klątwę i ocalić tajemniczą syrenę Calliope oraz mieszkańców Kingsmouth przed losem gorszym od śmierci? Czy Sara znajdzie w sobie dość odwagi by przejść przez nawiedzone cmentarzysko statków i stawić czoła legendarnej bestii z głębin, którą włada burmistrz Murray?

Screenshot024Mnie zaciekawiła inforgrafika, z której możemy się dowiedzieć jak długo tworzono grę, jak długo zajmie jej przejście czy ile przedmiotów przygotowali autorzy do odszukania


infografikaJeżeli nie graliście w poprzednią część tej gry, to już za niedługo pojawi się ona w naszej paczce Games Rage. Jest to na pewno miłe oderwanie się od karabinu, łuku czy kierownicy i odsapnięcie przy pięknych lokacjach.


gong
Oficjalna strona