No Man’s Sky na E3

Targi E3 to największa impreza poświęcona grom wideo. Oficjalne otwarcie ma miejsce 10 czerwca, ale zgodnie z tradycją, dzień wcześniej najwięksi giganci branży mają okazję zaprezentować nadchodzące produkty powiązane z ich markami. Podczas konferencji Sony na scenie pojawił się Sean Murray z HelloGames, studia znanego między innymi z Joe Danger. W trakcie swojego pokazu oczom świata ukazało się No Man’s Sky – gra bez limitów.

No Man’s Sky to gra, w której istnieje tylko jedna zasada: jeżeli coś widzisz, możesz tam dotrzeć. Najnowsza produkcja HelloGames polega na eksplorowaniu nieskończonego świata, nie dając się przy tym zabić. Każdy obiekt jest unikatowy, a niebezpieczeństwa są wszędzie: od przestrzeni kosmicznej, przez lasy i pustynie, aż po głębokie oceany. W zakamarkach planet ukryte są artefakty, które mogą odkryć tajemnice uniwersum.

Gameplay z E3
Twórcy stawiają na różnorodność przeżyć: każdy gracz odkrywa świat na swój własny sposób, w tworzonym przez siebie statku. Podczas eksploracji nie będzie nam dane spotkać innych odkrywców, ale dzięki systemowi równoległych światów będziemy mogli zostawić znak w ich świecie, tak samo jak oni mogą zostawić takowy w naszym.

Diplo

Creature

AlpineFly

Fleet