Dobry horror nie jest zły! Podejrzewam, że strach przed zamknięciem w biurze nie jest obcy wielu osobom pracującym w szklanych domach. Na szczęście z pomocą może przyjść portier, który niczym komiksowy superheros wypuści nieszczęśnika z budynku. Ale co by było, gdyby ktoś taki się nie pojawił?

CASE: Animatronics opowiada historię detektywa Joha Bishopa. Bohater został dłużej w pracy i usnął znużony papierkową robotą. Obudził go telefon od znajomego. Nic strasznego, prawda? Okazuje się, że na posterunku wysiadło światło, drzwi są zamknięte, a detektyw Bishop przebywa w jednym miejscu z maszyną, która chce go zabić. Teraz musi przetrwać!

Gra jest połączeniem skradanki i horroru. Bohater ma do dyspozycji tablet, latarkę oraz własne nogi. Zmuszony jest się ukrywać przez mechanicznym mordercą, dlatego tak istotne jest nasłuchiwanie dźwięków otoczenia.

Fani horrorów mogą poczuć się usatysfakcjonowani. Mała przestrzeń, poczucie ciągłego zagrożenia, uwięzienie oraz zagadka do rozwiązania. Zestaw, który może przyprawić o dreszcze.

Autor: KolegaLiterat

  • Bloody Painter

    Kto stworzył tą grę?

1ndieWorld

Uniwersum indie games nie jest już rajem dla geeków, fantazją nerdów, undergroundowym dziwactwem…

Gry niezależne kształtują mainstream, narzucają trendy, zmieniają świat.

Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby pomóc naszym użytkownikom odkryć magię indie. Pierwszy w Polsce serwis, poświęcony wyłącznie produkcjom niezależnym – 1ndie World – jest jedyny w swoim rodzaju, stawia na uczestnictwo, pobudza do działania, odświeża umysł.

Twitter

RT @mrRyJek: I tyle... wow #yonder https://t.co/XbBhuuFXdo
RT @thibaultsimar: Re-textured an old scene, playing with lights. #voxel #magicavoxel https://t.co/PaPdE7ujk3