Nowa paczka The Humble Bundle 4 również dla posiadaczy Androidów *

„Humble Bundle 4 for Android” – dostarczy jedenaście wspaniałych gier dla użytkowników komputerów z systemem operacyjnym Windows, Macintosh, Linux oraz posiadaczy smartfonów z Androidem. Aby dostać cały zestaw musicie zapłacić cenę ustaloną tylko i wyłącznie od Was. Czym tym razem zostaliśmy zaskoczeni przez pomysłodawców całego projektu ? Tego dowiecie się w rozwinięciu newsa.

W pakiecie znajdują się następujące tytułu:

  • Crayon Physics Deluxe
  • Eufloria
  • Splice
  • Superbrothers: Sword & Sworency EP
  • Walking Mars

Jeżeli zapłacicie cenę wyższą od sugerowanej średniej otrzymacie dodatkowo Machinarium, Canabalt, Avadon: The Black Fortress, Cogs, Swords and Soldiers HD, Zen Bound 2. Pamiętajcie najnowszy Bundle zawiera soundtracki do wszystkich powyższych tytułów.

Każda z gier dostępna jest w wersji DRM-free, co nie powoduje późniejszych problemów z licencją. Dostępne są również kody do zarejestrowania na platformie Steam, co dla wielu jest bardzo ważne. Użytkownicy Linuxa mogą również używać swoich kopii w Ubuntu Softwarce Center.

Pamiętajcie, każdy nabywca Bundle przekazuje część pieniążków dla producentów oraz organizacji charytatywnych. Odkąd wystartował projekt pomysłodawcy zebrali, blisko $7,550,000, co wielkim osiągnięciem.

Normalnie cały zestaw wraz z ścieżkami dwiękowymi kosztuje $195, dlatego też z całą pewnością polecamy Wam zakup po cenie ustalonej tylko i wyłącznie przez Was.

Paczka będzie dostępna tylko przez 2 tygodnie, więc radzimy się pośpieszyć.

Link do zestawu – http://www.humblebundle.com/
* Aktualizacja paczki