Nowe gry w serii Dobra Gra

Już 20 lutego Wydawnictwo Techland włączy do swojej serii trzy nowe produkcje w wersji na PC. Na półkach będzie je można zobaczyć wycenione na 19.90 zł.

Pierwszym z tytułów jest Monaco, w której gracz wciela się w złodzieja. Może działać sam, jednakże więcej frajdy i zysków sprawia granie w kooperacji. Skuteczność zespołu ocenić można na podstawie zdolności do improwizacji i zgrania ekipy. Gracze mają do dyspozycji 30 misji, z których każdą można wykonać na kilka różnych sposobów.

Dzieło studia Poketwatch Games zdobyło wiele wyróżnień m.in. nagrodę główną oraz wygraną w kategorii grafika na Independent Game Festiwal oraz wyróżnienie „Must Play” portalu Destructoid na targach PAX Prime.

Drugą z gier jest Knock-knock, które w niezwykły sposób opowiada historię człowieka błąkającego się nocami po nawiedzonym domu. Jego jedynym celem jest dotrwanie do świtu. Studio Ice-Pack Lodge umieściło bohatera w dużym domu, w głębi lasu, gdzie każdej nocy pojawiają się potwory i zjawy. Wszystko to ma wpływ na lokatora willi, który ma również problemy z odróżnieniem prawdziwych przeciwników, od wykreowanych przez jego wyobraźnię.

Ostatnią z paczki produkcji, które pojawią się 20 lutego w serii Dobra Gra jest Joe Danger Mega Pack. Jest to zręcznościówka, w której gracz wciela się w tytułowego kaskadera. Gra jest kontynuacją konsolowej serii. W zestawie znajdują się dwie produkcje:

  • Joe Danger
  • Joe Danger: The Movie.

Gracz zostając nieustraszonym kaskaderem przenosi się na plan zdjęciowy filmów akcji, takich jak James Bond czy Indiana Jones. Bije nowe rekordy wykonując szalone akrobacje, przeskakując rzędy zaparkowanych autobusów, a nawet baseny pełne rekinów. Do dyspozycji graczy udostępniono ponad 20 wystrzałowych pojazdów oraz zawrotną liczbę 300 poziomów. Grę stworzyło studio Hello Games, które dodało do niej także bardzo prosty w obsłudze edytor tras, dzięki któremu możemy samodzielnie tworzyć kolejne szalone atrakcje, przez co pełna humoru zabawa praktycznie nie ma końca. Produkt ma także dostępny tryb multiplayer dla 4 graczy.