Nowe indyki w ofercie Techlandu

W dniu dzisiejszym do oferty naszego partnera dołączyły kolejne gry niezależne. Jest to efekt współpracy z firmą Focus Home Interactive. Dokładnie chodzi o Magrunner: Dark Pulse oraz Mars War Logs.

Magrunner Dark Pulse to najnowsza produkcja ukraińskiego studia. Gracz przeniesiony zostaje do 2048 roku, gdzie młodzi i błyskotliwi obywatele są osobiście wybierani przez Gruckezber Corporation aby wziąć udział w elitarnym programie zwanym Magtech. Uzbrojeni w rękawice wykorzystujące korporacyjne technologie siedmiu kandydatów musi wydostać się z labiryntu.

magrunner3

Cieszymy się z rozpoczętej współpracy z firmą Focus Home Interactive, która prezentuje wysoki poziom swoich produkcji. Magrunner: Dark Pulse to wyjątkowe połączenie gry akcji z elementami logicznymi, opartej na pokonywaniu coraz to bardziej skomplikowanych łamigłówek. Tego typu mieszanka gatunków nie należy do często spotykanych pozycji w branży gier komputerowych, co czyni nasz tytuł bardzo przyjemnym urozmaiceniem pośród gier z gatunku FPP. – komentuje Tomasz Gawlikowski, Kierownik Marketingu Wydawnictwa Techland.

Nasz recenzję Magrunner: Dark Pulse możecie przeczytać tutaj – https://1ndieworld.com/magrunner-dark-pulse-recenzja/

Mars War Logs, to RPG w klimatach science fiction. Gra przenosi nas na Czerwoną Planetę wiek po tym, jak kataklizm pogrążył ją i jej kolonię w chaosie. Naszym protagonistą jest Roy, renegat złapany w czasie wojny domowej między korporacjami o najcenniejszy surowiec, wodę.

force

Zawarty w grze system craftingu pozwala na ulepszanie broni i pancerza w dowolnym momencie, a interakcja z kompanami wpłynie na ich dalsze losy w grze.

„Mars War Logs, jako kolejna gra firmy Focus Home Interactive, dołącza do naszego planu wydawniczego. Produkt zawiera wszystkie pożądane przez miłośników gier RPG elementy. Gracz, według swojego uznania, rozwija postać oraz jej umiejętności, podejmując przy tym decyzje mające wpływ na niepowtarzalną historię.” – dodaje Gawlikowski.

Nasza recenzja Mars War Logs dostępna jest pod adresem – https://1ndieworld.com/mars-war-logs-recenzja/

Magrunner: Dark Pulse oraz Mars: War Logs od dziś są dostępne na rynku w cenie 49,90 zł każda. Gry ukazały się na PC.