Nowe informacje o Brawl!

Dotarły do nas kolejne informacje związane z produkcją Bloober Team. Najważniejszą z nich jest zmiana nazwy z Basement Brawl na Brawl. Autorzy po wielu sygnałach od społeczności graczy doszli do wniosku, iż obecna nazwa nie będzie wprowadzać problemów z wyszukaniem gry. Dodatkowo mamy dla Was także nowy zwiastun z Brawl.

Obecna nazwa jest krótka, łatwo ją zapamiętać i co najważniejsze jednym słowem opisuje wszystko co dzieje się w grze. Doszliśmy też do wniosku, że po odbudowanie wiele aren nie ma tak naprawdę nic wspólnego z piwnicą, więc nie miałoby to najmniejszego sensu. – powiedział Paweł Matyjewicz

Zwiastun, który zobaczycie przedstawia głównie rozgrywkę. Zwróćcie uwagę jak prezentuje się Brawl w akcji oraz dajcie znać co sądzicie o zmianach w grze.

W tym miejscu chcielibyśmy również podziękować za nadesłane zgłoszenia na nasz konkurs. Dostaliśmy ich naprawdę dużo, a ilość maili przerosła nasze oczekiwania. Wiem, że jesteście zniecierpliwieni czekając na wyniki. Jesteśmy w trakcie odsłuchiwania nadesłanych przez Was próbek głosu i niedługo wyłonimy zwycięzcę. Życzymy wszystkim graczom Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku.

Miejmy nadzieję, że teraz wszystko się uda :)!