Nowe premiery w serii Dobra Gra

Techland Wydawnictwo zaserwowało graczom październikowe premiery w swojej serii Dobra Gra.

Tym razem są to trzy tytuły, dwie samochodówki i platformówka rodem z Hiszpanii:

DobraGra-2D-Raceon

Race On to symulator wyścigów samochodowych stworzony przez szwedzkie studio SimBin Development Team. Gra angażuje nas do cyklu zawodów World Touring Car Championship, gdzie gracz wciela się w role zawodników i rywalizuje na dwunastu wiernie odwzorowanych trasach, wykorzystując 16 pojazdów, które konkurują w 8 kategoriach.

DobraGra-2D-STCC2

STCC 2 to oficjalna gra stworzona na podstawie ostatniego sezonu szwedzkiej, mistrzowskiej serii wyścigowej dla samochodów klasy turystycznej. Autorzy produkcji kładą olbrzymi nacisk na zapewnienie wysokiego realizmu rozgrywki. Z myślą o początkujących kierowcach przygotowano możliwość korzystania z różnego rodzaju ułatwień (kontrola trakcji, asystent hamowania, niezniszczalność itp.). Dodatkowo możliwe jest dokonywanie zmian w ustawieniach pojazdu – modyfikacje zawieszenia czy przełożenie skrzyni biegów. Gracz wybiera pomiędzy 18 wyjątkowymi samochodami rywalizującymi w klasach wyścigowych, dostępnych w ponad 45 barwach poszczególnych teamów. Do dyspozycji przekazano sześć wiernie odwzorowanych torów – od duńskich asfaltów Jyllandsringen, przez klasyczny szwedzki Falkenberg, po szalony niczym przejazd rollercosterem wyścig na Ring Knutstrop. Dostępny jest także multiplayer do 25 graczy.

DobraGra-2D-Unepic

UnEpic z pełną humoru fabułą, rozległym światem, ogromnym zasobem broni i czarów, w nowatorski sposób czerpie wszystko co najlepsze z gier fabularnych i platformowych. Gracz wciela się w młodego chłopaka – Daniela, który podczas sesji RPG, w której uczestniczy ze znajomymi, przypadkowo przenosi się do ciemnego lochu przypominającego gry fantasy. Przed bohaterem pojawia się wyzwanie – przetrwania w niesprzyjających warunkach i walki z potężnymi przeciwnikami. UnEpic charakteryzuje się otwartą strukturą i doskonałym, specyficznym, humorem, który sprawia, że gra szybko podbija serca geeków i nerdów.