Nowości w Gloria Victis

Gloria Victis, czyli pierwsze polskie MMORPG rozgrywające się w średniowieczu, z tygodnia na tydzień otrzymuje nowe elementy. Tym razem przedstawimy Wam nowości, które zostały wprowadzone w ostatnim czasie przez Black Eye Games.

Na pierwszy plan wysuwa się system walki. Po pierwsze, wzbogacono arsenał o miecz dwuręczny, co możemy podziwiać na poniższych zdjęciach. Ponadto postać może korzystać z tarczy, zarówno w trybie PvE jak i PVP. Dopracowano również mechanikę  i animacje związane z łucznictwem oraz walką bronią jednoręczną.

gv-2013-06-26-13-47-31-80

gv-2013-06-26-14-00-00-74

Nowością jest także kolejny rodzaj przeciwnika. To znana miłośnikom mitologii słowiańskiej topielica – nieumarła istota o wyglądzie pięknej, młodej kobiety o czarnych włosach, zsiniałej skórze i przyćmionych bielmem oczach, swym śpiewem i urokiem wabiąca ofiary i zabijająca je szponami.

Nie mniejsze zmiany zaszły w handlu – twórcy dopracowali sklep alchemiczny, w pozostałych natomiast powiększyli asortyment. Dobra wiadomość czeka na miłośników craftingu, bowiem pojawiły się warsztaty rzemieślników.

gv-2013-06-26-14-13-26-73

Oprócz tego Black Eye Games poprawiło wiele drobnych błędów związanych z wyświetlaniem oraz walką.

Pozostaje podziwiać screeny oraz czekać na ukończenie zaplanowanych prac.