Obejmujemy patronat nad książką: Marketing Gier Wideo

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasz portal został patronem medialnym książki autorstwa Kamila Sikory pt. Marketing Gier Wideo.

Marketing Gier Wideo napisany został z myślą o osobach, które pragną zrozumieć biznesowe fundamenty współczesnej branży gier wideo. Stara się odpowiedzieć nie tylko na pytania dotychczas pozostające bez odpowiedzi, ale także prostować powszechnie utarte schematy. Co jednak ważniejsze dowodzi, że marketing to coś znacznie więcej niż tylko reklama i nieudolny PR. To fundament, który warunkuje sukces i porażkę każdego projektu. Zawiera analizę przeszło 150 współczesnych, znanych i mniej znanych tytułów.

Książka oczywiście jest darmowa! Jej autorem jest prelegent najbliższej imprezy branżowej Game Industry Trends – Kamil Sikora.

Z wykształcenia inżynier oprogramowania. Absolwent Politechniki Krakowskiej oraz Uniwersytetu Jagiellońskiego, na którym ukończył Produkcję Gier Wideo. W międzyczasie obronił także dyplom na Polsko-Amerykańskiej Szkole Biznesu – Institute of Business Studies, zajmując się tematyką wprowadzania na rynek nowych gier komputerowych. Całości artystycznego chaosu dodaje ukończenie Państwowej Szkoły Muzycznej im. Mieczysława Karłowicza w Krakowie. Jak więc widać, klawiaturze fortepianu blisko do klawiatury komputera. W gruncie rzeczy, klawiatura to klawiatura. Reszta to czysta improwizacja.

Na stronie http://marketinggier.pl/ możecie pobrać wersję elektroniczną książki (od 1 września również na naszym portalu).

Już wkrótce poinformujemy Was o nowych patronatach medialnych oraz szykujemy kilka ciekawych wywiadów. Dodatkowo wszystkich zainteresowanych odnośnie współpracy zapraszam pod ten adres – https://1ndieworld.com/patronat-medialny/

Marketing Gier Wideo - książka autorstwa Kamila Sikory
Marketing Gier Wideo – książka autorstwa Kamila Sikory