Oglądaj najlepszych graczy świata i zrób dzieciakom prezent na gwiazdkę!

Kurz po Poznań Game Arena jeszcze nie opadł, a ekipa Kinguina organizuje kolejną akcję charytatywną! Tym razem zamiast maratonu w najdłuższym graniu w grę będzie turniej pod nazwą: „Kinguin For Charity – Christmas Edition 2014”! Udział w turnieju wezmą najlepsi zawodnicy świata, którzy zmierzą się w Hearthstone. 

Kto zagra?

Turniej organizowany będzie pomiędzy najlepszymi zawodnikami świata, którzy wywodzą się z najbardziej utytułowanych teamów takich jak:

  • fnatic
  • ihearthu
  • Cloud9
  • TempoStorm
  • TeamLiquid
  • Archon Gaming

Wejdź, licytuj i pomagaj!

W jaki sposób pomagamy? Podobnie jak w przypadku „Kinguin World Record”, pieniądze zebrane w trakcie turnieju zostaną przeznaczone na fundację Child’s Play. Pomóc można na dwa rożne sposoby.

Chcesz dołączyć do turnieju i zagrać z najlepszymi zawodnikami świata? Wejdź na eBay i wylicytuj sobie miejsce w turnieju.

W trakcie turnieju będzie możliwość dokonywania wpłat online na stronie: http://www.kinguin.net/forcharity

kinguin-header

Zasady turnieju!

Obowiązywać będzie system pucharowy, w którym to przegrany odpada. Udział w turnieju weźmie 15 profesjonalnych zawodników reprezentujących barwy topowych zespołów świata oraz 1 gracz, który wylicytuję sobie miejsce w turnieju. Pierwsze pary zostaną wylosowane 12 grudnia czyli pierwszego dnia turnieju. Rozgrywka finałowa odbędzie się 14 grudnia.

Rozgrywki na żywo komentowane będą przez dwóch profesjonalnych, świetnie znanych graczom casterów:

  • Lothar
  • Gnimsh

Zadaj pytanie Gordonowi!

W sobotę 13 grudnia do casterów dołączy Hubert „Gordon Blejch, człowiek, który pobił rekord Guinnessa w najdłuższym graniu w grę komputerową, który będzie odpowiadał na Wasze pytania!

Pula nagród.

Nagrody finansowe otrzymają zawodnicy, którzy zajmą pierwsze 4 miejsca. Dla zwycięzcy przewidziana jest nagroda w wysokości 2500 USD, zawodnik z II miejsca otrzyma 1500 USD, a za trzecie i czwarte miejsce można otrzymać 500 USD. Trzeba jednak pamiętać, że jest to turniej charytatywny i zwycięzcy mogą całą swoją wygraną przeznaczyć na fundację Child’s Play.

Gdzie możecie obejrzeć turniej?

Organizatorem „Kinguin For Charity – Christmas Edition 2014” jest platforma Kinguin.net. Turniej na żywo będzie można oglądać pod linkiem: http://www.twitch.tv/kinguin.net. Termin to 12 -14 grudnia!

Więcej informacji pod adresem – http://www.kinguin.net/blog/kinguin-for-charity-christmas-edition-2014/

[Informacja prasowa]