Oh…Sir! już dostępne na platformach Steam oraz iTunes

Czy kupiliście kiedyś martwą papugę i chcieliście zwrócić ją do sklepu? Jeśli tak, to na pewno znacie reakcję sprzedawcy, niechętnie przyznającego Wam rację. Jeśli jednak nie byliście w takiej sytuacji, to ta mała niezależna produkcja może Was wiele nauczyć!

Oh…Sir! to swoisty symulator wyzwisk, w którym dwaj gracze układają skomplikowane i śmiercionośne wyzwiska. Wygrywa osoba, która zada przeciwnikowi najwięcej bólu! Produkcja powstała podczas Game Jamu organizowanego przez studio Artifex Mundi. Temat nawiązywał do twórczości Monty Pythona, a dokładniej do skeczu z martwą papugą. Wczoraj Oh…Sir! został wprowadzony do sklepu Steam oraz iTunes i każdy może pobrać go zupełnie za darmo. Jeśli macie chwilkę czasu oraz oczywiście chcecie rozwiązać jakiś spór metodą kłótni, to zaproście kolegę do komputera i rozpocznijcie walkę słowną! Niech polecą wiązanki typu: „Your mother still uses Windows Vista, sir!” albo „Your wife is a hamster, nudge nudge!”.

Link do sklepu Steam:

http://store.steampowered.com/app/416690/

Link do iTunes:

https://itunes.apple.com/pl/app/oh…-sir!/id1064177245?l=pl&mt=8

OhSirScreenshot-1024x576

Paweł Wysowski

Autor: Paweł Wysowski

Od niedawna przedstawiciel PC Master Race. W przerwie między graniem w tytuły AAA i czytaniem książek mistrza horrorów (Stephena Kinga), ogrywa mniejsze, niezależne tytuły. Fan wszelkiego rodzaju roguelike’ów oraz gier obarczonych ciężkimi wyborami moralnymi. Poza graniem na kompie uprawia windsurfing oraz tenis ziemny.

1ndieWorld

Uniwersum indie games nie jest już rajem dla geeków, fantazją nerdów, undergroundowym dziwactwem…

Gry niezależne kształtują mainstream, narzucają trendy, zmieniają świat.

Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby pomóc naszym użytkownikom odkryć magię indie. Pierwszy w Polsce serwis, poświęcony wyłącznie produkcjom niezależnym – 1ndie World – jest jedyny w swoim rodzaju, stawia na uczestnictwo, pobudza do działania, odświeża umysł.

Twitter

RT @mrRyJek: I tyle... wow #yonder https://t.co/XbBhuuFXdo
RT @thibaultsimar: Re-textured an old scene, playing with lights. #voxel #magicavoxel https://t.co/PaPdE7ujk3