Oozi: Earth Adventure dostępny całkowicie za darmo!

Nasi partnerzy z ekipy Awesome Games Studio przygotowali nie lada niespodziankę dla Wszystkich fanów platformówek. Z racji tego, iż Oozi: Earth Adventure znajduje się w gronie 50 najpopularniejszych tytułów na platformie Steam Greenlight autorzy postanowili udostępnić polską wersję produkcji całkowicie za darmo dla każdego zainteresowanego!

Ooziego można pobrać z oficjalnej strony pod adresem http://awesomegamesstudio.com/index.php/news/82-oozi-pl-za-darmo , natomiast aby oddać głos na polski tytuł należy przejść pod adres http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=92915519 i kliknąć przycisk „Tak”.

Wydanie Ooziego na Steamie jest dla nas kwestią życia i śmierci – od tego zależy czy będziemy mieć fundusze na tworzenie kolejnych niezależnych produkcji. Mamy nadzieję, że dzięki wsparciu rodaków uda się nam pokonać ostatnią prostą i już wkrótce nasza gra będzie dostępna w sklepie Steama.  – Marcin Draszczuk

Oozi jest oldschoolową platformówką z nowoczesnym designem i ręcznie rysowaną grafiką 2D w wysokiej rozdzielczości. Opowiada historię kosmity Ooziego, który w wyniku awarii rozbił się na planecie Ziemia. Do dyspozycji gracza zostaje oddany szereg umiejętności, które posłużą do pokonania niezliczonych przeciwników stających na jego drodze. W przeciwnieństwie do wielu innych niezależnych platformówek nie zawiera zagadek, a skupia się na przywróceniu wspomnień związanych z takimi tytułami jak Super Frog, Rayman czy Earthworm Jim.

Oozi jest dla nas bardzo ważną produkcją, ponieważ jako pierwszy został zrecenzowany przez naszą ekipę – https://1ndieworld.com/gramy-z-1nideworld-1-oozi-earth-adventure/.