Out There tuż za rogiem

Bardzo ciepło przyjęty na mobilnych urządzeniach Out There właśnie nieśmiało wszedł na poletko PeCetowe. Z tej okazji deweloper – MiClos Studio wypuszcza nowy zwiastun.

Out There: Omega Edition to usprawniona o nowe statki, obcych i świeże zakończenie wersja znana posiadaczom urządzeń działających na iOSie i Androidzie. W grze wcielamy się w wybudzonego z hibernacji astronautę, który przemierzając nieznany mu kosmos odkrywać będzie czekające na niego, jak i całą ludzkość, przeznaczenie. Tytuł łączy w sobie elementy gier roguelike i zarządzania zasobami. Deweloper porównuję swoje dzieło do takich hitów jak Oregon Trail i FTL, zapewniając przy tym wciągającą historię i duże replayability.

Nieśmiałe wejście, o którym pisałem we wstępie odnosi się do tego, że premiera Out There: Omega Edition nastąpi dopiero na przełomie marca i kwietnia. Na dzień dzisiejszy za 10 dolarów (bez centa) możemy zapewnić sobie dostęp do bety, ta zaś automatycznie da nam dostęp do pełnej wersji gry w dniu jej premiery. Szczęśliwi powinni być też posiadacze mobilnej kopii tytułu, gdyż całkowicie za darmo usprawni się ona do Omega Edition.

Naszą recenzję wersji beta przeczytacie już na dniach, a teraz zapraszam do zapoznania się ze zwiastunem.