Patronite

Patronite

Gry niezależne to nasza pasja. Od 4 lat staramy się przybliżać szerokiemu gronu odbiorców najciekawsze tytuły, stworzone często przez niewielkie studia. To właśnie dzięki nim branża gier staje się jeszcze bogatsza. Redakcja 1ndie World relacjonuje również największe polskie wydarzenia związane z game devem, aby nasi fani mogli być na bieżąco. Oprócz tego byliśmy sponsorem wielu imprez i całość finansowaliśmy własnymi kosztami!

Aby nasi fani byli ciągle na bieżąco stworzyliśmy dodatkową serię na naszym kanale YouTube – 1ndie News, w której przedstawiamy premiery gier, najciekawsze wydarzenia zebrane z całego tygodnia oraz prezentujemy obiecujące projekty kickstarterowe. Przykładowy materiał, znajduje się poniżej!

IFrame
Oczywiście naszym kolejnym zajęciem jest recenzowanie najnowszych tytułów niezależnych. Na naszym portalu znaleźć można recenzje tekstowe, lecz od niedawna staramy się również realizować niektóre materiały w wersji wideo. Owoce naszej pracy znaleźć można również na naszym kanale YouTube. Poniżej możecie sprawdzić jak wygląda nasza przykładowa recenzja.

Do tego wszystkiego, postanowiliśmy również dorzucić zapowiedzi większych tytułów niezależnych, z których możecie dowiedzieć się wszystkiego o danej grze jeszcze przed jej premierą. Wideo to chyba najlepszy sposób na przekazanie sporej ilości informacji. Widz może jednocześnie zdobywać wiedzę na dany temat, poznając przy tym oprawę audiowizualną produkcji. Zresztą co ja Wam będę mówił, sami sprawdźcie!

Kolejnym naszym przedsięwzięciem jest encyklopedia gier niezależnych, którą możecie znaleźć na naszym portalu. Planujemy jak najszybciej wprowadzić do niej wszystkie zrecenzowane przez nas tytuły. Mamy nadzieję, że wszystko się powiedzie, gdyż łatwo nie będzie!

Poświęciliśmy całe swoje życie i pasje na rzecz gier niezależnych. Wasze wsparcie jest dla nas bardzo ważne i pozwoli nam osiągnąć nasze marzenia.

Firmy oraz instytucje, które zainteresowane są partnerstwem i wzajemną promocją prosimy o kontakt – j.wojcik@1ndieworld.com

1ndie World na Patronite.pl

Nasi wspierający!

 • Andrew Łukasik
 • Andrzej Gasior
 • Kamil Przybysz
 • Mikołaj Kępa
 • Czarny Wilk
 • Michał „Diagoras” Myszakowski
 • Paweł Kozakowski
 • Jakub Siwek
 • Robert Podgórski
 • Dominik Gotojuch
 • Tobiasz Siemiński

 

1ndieWorld

Uniwersum indie games nie jest już rajem dla geeków, fantazją nerdów, undergroundowym dziwactwem…

Gry niezależne kształtują mainstream, narzucają trendy, zmieniają świat.

Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby pomóc naszym użytkownikom odkryć magię indie. Pierwszy w Polsce serwis, poświęcony wyłącznie produkcjom niezależnym – 1ndie World – jest jedyny w swoim rodzaju, stawia na uczestnictwo, pobudza do działania, odświeża umysł.

Twitter

RT @mrRyJek: I tyle... wow #yonder https://t.co/XbBhuuFXdo
RT @thibaultsimar: Re-textured an old scene, playing with lights. #voxel #magicavoxel https://t.co/PaPdE7ujk3