Pax Prime w telewizji

No prawie w telewizji, bo w serwisie Twitch.tv. Najbardziej wpływowa strona streamingująca gaming będzie pokazywać co dzieje się na halach, pełnych żądnych wrażeń graczy, przez cały weekend trwania konwentu.

Emisja zacznie się w piątek, ale nas najbardziej interesuje poniedziałek, bowiem 2 Września od godziny 20:00 naszego czasu rozpocznie się indie showcase. Przez około pięć godzin będziemy mogli zobaczyć w akcji m.in. Incognita (od Klei Ent.), Barkley 2 (od Tales of Game’s), Legend of Dungeon (od Robot Loves Kitty) i jeszcze wiele innych. Pełny harmonogram znajdziecie pod tym adresem.

Zastanawiający jest udział Epic Games (to ci od Gears of War, jakby ktoś nie wiedział) w programie przeznaczonym dla indyków. Mają zaprezentować niezapowiedziany jeszcze tytuł. Może coś mnie ominęło, ale ja się pytam: co ma piernik do wiatraka? Co ma indie do giganta pokroju Epic Games? Może podczas ich czasu antenowego otrzymam odpowiedzi na swoje pytania, w międzyczasie polecam w poniedziałek przygotować się na kolację w towarzystwie nadchodzących hitów od studiów niezależnych.

Stream znajdziecie tu (oczywiście gry ruszy już show).