Pierwsza polska gra ,,serialowa” od studia LivinThing, na ostatniej prostej…

CodeRed: Agent Sarah’s Story jest grą sensacyjno-przygodową z koniecznością dokonywania trudnych wyborów moralnych, rzutujących bezpośrednio na rozwój fabuły. Przewodnim motywem gry, jak głosi podtytuł jest historia agentki Sarah. Towarzyszymy jej w czynnościach dnia codziennego oraz wchodzimy w sfery prywatne, w których mamy możliwość nawiązania bliższych relacji, również tej samej płci. Natomiast głównym motywem jest prowadzenie śledztwa mającego na celu schwytanie bezwzględnego terrorysty zagrażającemu miastu Nowy Jork.

Na gracza czekają ciekawe zagadki logiczne, pościgi, a także intrygi kryminalne. Zatem gra jest przeznaczona dla dorosłych odbiorców. Podzieliliśmy CodeRed, na 3 części (trzy dni – trzy odcinki). Dzięki tym zmianom znana jest data wydania części pierwszej, którą to datujemy na miesiąc luty 2016r. Będzie to premiera wersji facebook’owej w dwóch opcjach językowych – polskiej oraz angielskiej. Mamy również dobrą wiadomość dla graczy nieposiadających konta Facebook. W późniejszym czasie wszystkie części będą dostępne w postaci aplikacji dla Windowsa 10 bez konieczności używania Facebooka. W chwili obecnej dostępna jest wersja early access z aktualizacją 0.90. Wzbogaciliśmy rozgrywkę o m.in. kolejne sceny fabularne (następujące po pościgu), nowe utwory muzyczne oraz dodatkowe samouczki. Aby zagrać należy zaprosić do znajomych agentkę Sarah Young. W odpowiedzi na zaproszenie agentka opowie jak możecie pomóc jej w śledztwie.

Dom Sarah

 

Paweł Wysowski

Autor: Paweł Wysowski

Od niedawna przedstawiciel PC Master Race. W przerwie między graniem w tytuły AAA i czytaniem książek mistrza horrorów (Stephena Kinga), ogrywa mniejsze, niezależne tytuły. Fan wszelkiego rodzaju roguelike’ów oraz gier obarczonych ciężkimi wyborami moralnymi. Poza graniem na kompie uprawia windsurfing oraz tenis ziemny.

1ndieWorld

Uniwersum indie games nie jest już rajem dla geeków, fantazją nerdów, undergroundowym dziwactwem…

Gry niezależne kształtują mainstream, narzucają trendy, zmieniają świat.

Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby pomóc naszym użytkownikom odkryć magię indie. Pierwszy w Polsce serwis, poświęcony wyłącznie produkcjom niezależnym – 1ndie World – jest jedyny w swoim rodzaju, stawia na uczestnictwo, pobudza do działania, odświeża umysł.

Twitter

RT @mrRyJek: I tyle... wow #yonder https://t.co/XbBhuuFXdo
RT @thibaultsimar: Re-textured an old scene, playing with lights. #voxel #magicavoxel https://t.co/PaPdE7ujk3