Pierwsze demo mrocznej przygodówki “Tormentum” gotowe do testów

Polskie studio OhNoo udostępniło właśnie do testów pierwsze demo swojej najnowszej produkcji “Tormentum” – Dark Sorrow. Do wyboru są wersje na Windows oraz OS X w języku polskim lub angielskim.

Akcja gry osadzona jest w nieprzyjaznym, brutalnym świecie. Główny bohater to złamany przez los człowiek, który pomimo amnezji stara się trwać w wędrówce i mimo wszystko nie poddawać. W pełnej wersji gracz podczas swojej wędrówki odwiedzi 3 zupełnie różne krainy, na które składać się będzie ponad 70 szczegółowo dopracowanych lokacji.

/

Gra ma duże szanse ukazania się już w tym roku. Bardzo pomocne w zrealizowaniu tego planu może być uzbieranie kwoty 9 000 $ poprzez kampanię crowdfundingową na Indiegogo. Do końca kampanii zostało już niewiele czasu, ale i kwota też jest już w części zebrana. Wpłacając jedynie 9 $ można otrzymać pełną wersję gry.

Warto wspomnieć, że gra uzyskała w wyjątkowo krótkim czasie zielone światło na Steam, pokonując ponad 1700 innych produkcji i dostępna będzie na tej platformie.

Linki – wersja polska:

Tormentum Demo WINDOWS

Tormentum Demo OS X

Linki – wersja angielska:

Tormentum Demo ENG WINDOWS 

Tormentum Demo ENG OS X