Pivvot – Zapowiedź

Na pewno większość z was zna grę Super Hexagon, która była (zresztą, może nadal jest) nie lada wyzwaniem dla każdego gracza i potrafiła zrobić z oczu miękką papkę. Zatem, jeśli lubicie „epilepsje na ekranie” mogę wam spokojnie zaprezentować produkcję pt. „Pivvot”

Dla tych, którzy nie znają gry Super Hexagon pokrótce wyjaśnię jej zasady: kierujesz małym trójkątem, który jest na środku ekranu, natomiast na ciebie ze wszystkich stron napierają różne figury geometryczne, w których jest tylko jedna wolna przestrzeń, do której to właśnie musimy trafić.

Ała… moje oczy…
Pivvot prezentuje się następująco: jesteś prowadzony przez komputer po jednej szynie, a ty kierujesz pewnego rodzaju linią zakończoną piłeczką, którą musisz omijać (a jakże inaczej) figury geometryczne porozstawiane wokół szyny. Oczywiście wszystko to jest okraszone bardzo energiczną i szybką muzyką – w sumie można to określić mianem „Techno”, jednak bardziej wysmakowanego. O tym, że Pivvot będzie prowadzony w niesamowicie szybkim tempie, a każdy kolejny poziom to większa dawka masochizmu dla naszego ciała, chyba nie muszę wspominać.

Kto? Gdzie? Jak?
Warto napomnieć, że tą jakże piękną „salę tortur” dla naszych oczu stworzył jeden człowiek – Whitaker Trebella. Jego produkcja trafiła już na iPady i iPhony, a teraz stara się wejść na Steama i rzucić wyzwanie graczom, którzy posiadają PC oraz Maca, więc jeśli lubisz tego typu gry, a nie po drodze ci z produktami od Apple, to nie pozostaje nic innego, jak tylko zagłosować na Pivvot na Greenlight. Podsumowując, zobaczcie poniższy trailer gry, a wszystko, co do tej pory napisałem wyda wam się prostsze 🙂

Kacplay