Poczuj klimat świąt z Santa’s Gifts

Gra Santa’s Gifts ​powstała w 3 tygodnie. Implusem do jej stworzenia gry były zbliżające się Święta Bożego Narodzenia i klimat im towarzyszący. Zespół wpadł na pomysł stworzenia ciekawej gry o tematyce świątecznej dla całej rodziny. Santa’s Gifts ​to wymagająca gra zręcznościowa, na początku wydaje się prosta jednak ze zwiększająca się ilością dostarczonych prezentów wzrasta tempo gry.

Trzeba więc być czujnym by odpowiednio szybko dostarczać prezenty i nie ominąć żadnego kominu. Wciąż brzmi prosto, prawda? Jednak to nie wszystko dodatkowo trzeba uważać by nie wrzucić prezentu do palącego się
kominka. Niestety nie wszyscy poszli grzecznie spać i nie ugasili ognia. Zrzucenie prezentu do takiego domku powoduje spalenie się prezentu i utratę życia. Dodatkowym impulsem jest czas, gracz ma czas do północy aby dostarczyć jak najwięcej prezentów. Gdy niebo zaczyna jaśnieć wiesz, że masz coraz mniej czasu, który wskazuje pasek postępu u góry ekranu. Do tego wszystkiego dochodzą piękne animowane grafiki co dodatkowo uatrakcyjnia rozgrywkę ze świąteczną muzyką w tle. Refleks, dobra zabawa, świąteczny nastrój to wszystko jest Ci potrzebne aby w pełni poczuć
klimat Santa’s Gifts.

santasgifts_1

 

Cechy gry:
● dobra zabawa,
● możliwość rywalizacji ze znajomymi i rodziną
● fascynująca grafika w super jakości
● wprowadza w Świąteczny klimat
● prosta, przyjemna, wciągająca gra

Plany rozwoju i aktualizacji:
dodatkowe postacie, ulepszenia sań, możliwość wyboru postaci, dodanie osiągnięć i
poziomów gry, tryb dla dwóch graczy, stworzenia animacji do konkretych sytuacji, stworzenie
filmiku kończącego grę, urozmaicenie gry przez stworzenie celów.

Link do Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gemu.santas_gifts.android

Paweł Wysowski

Autor: Paweł Wysowski

Od niedawna przedstawiciel PC Master Race. W przerwie między graniem w tytuły AAA i czytaniem książek mistrza horrorów (Stephena Kinga), ogrywa mniejsze, niezależne tytuły. Fan wszelkiego rodzaju roguelike’ów oraz gier obarczonych ciężkimi wyborami moralnymi. Poza graniem na kompie uprawia windsurfing oraz tenis ziemny.

1ndieWorld

Uniwersum indie games nie jest już rajem dla geeków, fantazją nerdów, undergroundowym dziwactwem…

Gry niezależne kształtują mainstream, narzucają trendy, zmieniają świat.

Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby pomóc naszym użytkownikom odkryć magię indie. Pierwszy w Polsce serwis, poświęcony wyłącznie produkcjom niezależnym – 1ndie World – jest jedyny w swoim rodzaju, stawia na uczestnictwo, pobudza do działania, odświeża umysł.

Twitter

RT @mrRyJek: I tyle... wow #yonder https://t.co/XbBhuuFXdo
RT @thibaultsimar: Re-textured an old scene, playing with lights. #voxel #magicavoxel https://t.co/PaPdE7ujk3