Polarity na Greenlight

Oto wsparte Oculus Riftem skrzyżowanie Q.U.B.E i Magrunnera z Portalem, z początku dedykowane wyłącznie konsoli Ouya, walczące obecnie o uwagę graczy pecetowych.

Polarity niezależnego studia BlueBotton pierwotnie miało wspierać wyłącznie napędzaną Androidem konsolę Ouya, niemniej jej producenci nie podpisali z twórcami gry umowy określającej podział przychodów. Stojący za tą logiczną platformówką 3D Craig Littler zapragnął ostatecznie trafić do szerszego grona odbiorców. Tym też sposobem Polarity trafiło właśnie do zakładki Greenlight, gdzie przez najbliższy czas będzie walczyć o waszą atencję i oficjalny debiut na platformie cyfrowej dystrybucji Steam.

Ojcowie kodu wierzą, że pieniądze zarobione na sprzedaży Polarity pozwolą im rozpocząć nowy projekt i rozwinąć skrzydła. Na to, ile zer pojawi się na koncie BlueBotton po potencjalnej premierze wersji pecetowej, z całą pewnością wpłynie jeden z największych atutów produkcji, a mianowicie wsparcie gogli Oculus Rift, wynoszących immersję na zupełnie inny poziom. Na tę chwilę pozostaje nam jednak czekać na obrót wydarzeń i trzymać kciuki za powodzenie Polarity.