Polski gamedev

Indie Games POLSKA List

Lista polskich studiów deweloperskich

  1. 11bit Studios  http://www.11bitstudios.com/pl
  2. 2DEV http://2dev.pl/
  3. 4toonStudio http://www.4toonstudio.com
  4. Acid Wizard Studio http://www.acidwizardstudio.com/
  5. Aidem Media http://www.aidemmedia.pl/
  6. Alrauna Studio http://alraunastudio.pl
  7. ANAWIKI GAMES  http://www.anawiki.com/
  8. AndCreations http://www.and-creations.com
  9. Anshar Studios http://www.anshar.eu/
  10. Apocalyptic Software http://globalepidemic.pl/
  11. Appendix Games http://appendixgames.com/
  12. Appsynthe http://appsynthe.net/
  13. ATGames http://www.atgames.pl
  14. Artifex Mundi http://www.artifexmundi.com
  15. Asylum Creatures http://www.asylumcreatures.com/
  16. Awesome Games Studio http://www.awesomegamesstudio.com/
  17. Awesome Ind http://www.awesome-ind.com
  18. BAAD Games http://www.baadgames.com/
  19. Bad Alien Games http://badaliengames.com
  20. Baltoro Games http://www.baltorogames.com
  21. Best Toilet Games http://besttoiletgames.com
  22. Big Daddys Creations http://www.bigdaddyscreations.com
  23. Black Eye Games http://blackeyegames.com/
  24. Black Mantis Games http://blackmantisgames.com
  25. BlackMoon Design http://blackmoondev.com/
  26. blamedrop https://blamedrop.wordpress.com
  27. Blerdo http://blerdo.com
  28. Bloober Team http://www.blooberteam.com/
  29. Blossom Games http://blossom-games.com
  30. Bradypus Games Studio http://bradypusgames.com/
  31. Brontes Processing http://www.brontesprocessing.com
  32. Bushido Games http://bushidogames.com
  33. BW Team http://www.bwteam.pl/
  34. Byterush http://byte-rush.com/
  35. Calaris http://calaris.com/index1.html
  36. Cameleon Labs http://cameleon-labs.com/
  37. Can Explode http://www.canexplode.com
  38. CD Projekt RED  http://www.cdprojektred.com/
  39. ChaosForge http://www.chaosforge.org/
  40. CherryPick Games http://cherrypickgames.com/
  41. CHV’OK STUDIO http://chvokstudio.weebly.com
  42. CI Games http://city-interactive.com/pl/
  43. CKPL Studios http://ckplstudios.pl
  44. CODE http://code-software.com
  45. ComAngle http://www.comangle.com/pl
  46. Corpix Games http://corpixgames.com/
  47. Coverain http://coverain.com
  48. Cow In The Yard http://cowintheyard.com
  49. Crazy Goat Games http://crazygoatgames.pl/
  50. Creative Forge Games http://www.creativeforge.pl/
  51. Crimea http://crimeagame.com/index_en.php
  52. Crownplay http://www.crownplay.net
  53. Crunching Koalas https://crunchingkoalas.com/
  54. D6 Team http://d6team.com/
  55. daamDAAM http://www.daamdaam.com
  56. Dagiel http://www.dagiel.pl
  57. Dark Stork Studio http://www.darkstorkstudios.com/
  58. Dark Workshop http://www.darkworkshop.com/
  59. Dead Pigeon http://www.deadpigeon.net
  60. Demonual Studios http://www.demonual.com/
  61. Destructive Creations http://www.destructivecreations.pl/
  62. Devbricks http://devbricks.com/
  63. DFour Games http://dfourgames.com/
  64. Digital Melody http://www.digitalmelody.pl
  65. Disturbia Games http://thelooterproject.wordpress.com/
  66. DMD Enterprise http://www.dmdenterprise.com/
  67. dodo4story http://dodo4story.com
  68. Drago Entertainment http://www.drago-entertainment.com/drago/pl/#/
  69. Dream World Engineers http://dreamworldengineers.com
  70. Duckie Deck http://duckiedeck.com/
  71. ECC Games http://eccgames.com/
  72. EDesigns http://edesigns.pl
  73. Emilus http://www.emilus.pl
  74. EnanoGames http://enanogames.com
  75. Enclave Games http://enclavegames.com/
  76. Encore Games http://encore.ppa.pl/
  77. Enidust http://www.enidust.com
  78. Enitvare http://enitvare.com/
  79. Epic Hamster http://www.epichamster.com/
  80. Estelion http://www.estelion.com
  81. EVERYDAYiPLAY http://www.everydayiplay.com/
  82. Evil Indie Games http://evilindiegames.com/pl/?lang=pl_pl
  83. ExaMobile http://examobile.com
  84. Exor Studios http://www.exorstudios.com/
  85. Fabryka Gier http://www.fabrykagier.pl
  86. Fir&Flams http://firflams.com/
  87. FizzPow Games http://www.fizzpow.com
  88. Flissoft http://flissoft.com
  89. Flying Wild Hog http://flyingwildhog.com/
  90. Forever Entertainment http://forever-entertainment.com/
  91. fragOut Studio http://fragoutstudio.com/
  92. Frying Jelly http://www.fryingjelly.com
  93. Fuero Games http://fuerogames.com/
  94. G is for Game http://gisforgame.com/home/
  95. Galante Games http://galantegames.com/language/pl/
  96. game DNA studio http://www.gamednastudio.com/
  97. Game Pocket Studio http://gamepocketstudio.com
  98. GameCask http://www.gamecask.com/
  99. Gameish Games http://www.gameishgames.com/
  100. GameLab http://www.gamelab.eu
  101. Gamelion http://www.game-lion.com/
  102. Games Factory http://games-factory.com
  103. Garmory http://www.garmory.pl/
  104. Ganymede http://www.ganymede.eu/
  105. GEAR-STUDIO http://gear-studio.com/
  106. Gecko Lab http://www.gecko-lab.com
  107. Gemotial http://www.gemotial.com
  108. Get Some Dots http://www.getsomedots.com
  109. Ghost Orchid Studios http://www.ghostorchidstudios.com
  110. Halved-Circles Mine http://www.halvedcirclesmine.com/pl
  111. Hasox http://hasox.com
  112. Heptomino http://www.heptomino.com
  113. Huckleberry Studio http://edengrad.net/
  114. Hussar Entertainment http://hussargames.co
  115. Huuuge Games http://www.huuugegames.com
  116. Hydra Softworks http://hydrasoftworks.com
  117. Hyper Mobile http://hypemobile.pl/web/
  118. Idea-L-Center http://www.idea-l-center.com/
  119. IFun4all http://www.ifun4all.com/
  120. Igrek Productions http://igrekproductions.com
  121. imaginini http://www.imaginini.com
  122. IMGN.PRO http://www.IMGN.PRO
  123. In Images http://www.inimages.pl/
  124. Incuvo http://incuvo.com/
  125. Indago Paweł Homenko http://indago.homenko.pl/
  126. Infinite Dreams http://www.idreams.pl/pl
  127. Infunity http://infunity.pl
  128. Insane Code http://insane-code.com/
  129. INTERMARUM http://intermarum.com/
  130. Intoxicate Studios http://www.intoxicatestudios.com/
  131. IonForce Studio http://ionforcestudio.com/
  132. IQ Publishing http://www.iqp.pl/
  133. ITSS Games http://itss.com.pl
  134. Janco Interactive. http://jancointeractive.com
  135. Japika http://www.japika.com
  136. Jujubee http://jujubee.pl/
  137. Jump App http://jumpapp.eu
  138. Jutsu Games http://www.jutsugames.com
  139. Kalafior Games http://kalafiorgames.com
  140. Katila http://www.katila.com.pl
  141. Kivano http://www.kivano.net/
  142. Klakwa http://klakwa.com
  143. Koobazaur http://koobazaur.com/
  144. Koshmaar Games http://www.koshmaar.pl/
  145. Koto Games http://kotogames.com/index.html
  146. Kubold http://www.kubold.com
  147. Laufer Games http://www.laufergames.com/
  148. LivinThing http://www.coderedgame.com
  149. Looney Bin Studios http://looneybinstudios.com/
  150. Macaque Games http://macaquegames.com
  151. Madman Theory http://madman-games.com/
  152. Marchwica Mózgu http://marchwicamozgu.pl
  153. Marksoft http://marksoft.com.pl/
  154. Mass Creation http://mass-creation.com/
  155. Mateusz Skutnik http://www.mateuszskutnik.com/
  156. ME2 Studio http://www.me2studio.com
  157. MH Games Studios http://www.mario13174111.wix.com/mh-games-studios
  158. MiMec Games http://mimecgames.com/
  159. Mind Crew http://www.mindcrew.com
  160. Moa Cube http://moacube.com/
  161. Mofables http://mofables.com
  162. Moonlit Games Studio http://moonlit.pl
  163. Mrozinsky Studios http://mike.mrozinsky.com
  164. MuHa Games http://muhagames.com/
  165. N94 Games http://n94games.tumblr.com/
  166. Nano Games http://www.nano-games.com/
  167. Nano Titans http://nanotitans.com
  168. nanoWare Team http://knockoutgame.pl/
  169. NAWIA GAMES http://nawiagames.com/
  170. Neuron Grid Studio http://neurongrid.com/
  171. Nicolas Entertainment Group http://www.nicolasgames.pl/
  172. Nitreal Games http://nitrealgames.com/
  173. Noble Fox Games http://www.noblefoxgames.com/
  174. Noble Muffins http://noblemuffins.com/
  175. Nomad Games http://nomadgames.pl.tl
  176. NowaHutaGames.com http://www.roundedstrategy.com
  177. OhNoo http://www.ohnoo.com/
  178. Ojtam Games http://www.ojtamgames.com
  179. Okami Games http://www.okami-games.com
  180. One More Level http://www.omlgames.com
  181. One2tribe http://www.one2tribe.pl/pl/
  182. Orchid Games http://www.orchidgames.com/
  183. Orion http://orion.gd/pl/
  184. OurGames Team http://www.ourgames.eu/
  185. Overload http://overload.pl/
  186. Oyvind http://oyvind.eu/
  187. Paweł Mogiła’s Game Development http://www.mogilagames.com
  188. Peaceful Games http://peacefulgames.net
  189. Peturns http://papetura.com
  190. Phobia Interactive http://www.phobiainteractive.com/
  191. Picadilla http://www.picadilla.com
  192. Pixel Crow http://pixelcrow.com/
  193. Pixel Elephant http://www.pixelelephant.com
  194. Pixel Frog http://pixelfrog.pl/
  195. Pixel Perfect Dude http://www.pixelperfectdude.com
  196. PK SOFTDEv http://pk-softdev.manifo.com
  197. Plastic Studios http://www.plastic-demo.org/
  198. Plata Games http://www.platagames.com/
  199. PLAY SP zoo http://www.playshop.pl
  200. Playsoft Group http://playsoftgames.com/
  201. PlayWay http://www.playway.com/
  202. Pod Smoczym Diamentem http://www.gameofsoul.com
  203. Polyslash http://polyslash.com/
  204. Private Asteroid http://privateasteroid.com
  205. Professor Why S.A. http://professor-why.pl/
  206. Psi Games http://www.psi-games.net/
  207. Psycho Interactive http://psychointeractive.com/
  208. Quantized bit http://www.quantizedbit.com/
  209. QubicGames http://www.qubicgames.com/
  210. Rainbow Train http://rainbowtrain.eu
  211. Reality Pump http://www.realitypump.com/
  212. Rebel Twins http://www.rebeltwins.com
  213. Red Dead Head http://www.reddeadhead.blogspot.com
  214. Red Dot Games http://reddotgames.pl/
  215. Red Zero Games http://redzerogames.com/
  216. Rejected Games http://www.rejectedgames.pl
  217. RemiVison http://www.remivision.com
  218. Ahoy Games http://www.ahoygames.com
  219. Rezoner http://rezoner.tumblr.com
  220. Rhema Press www.rhemapress.pl/
  221. Robot Gentleman Studios http://robotgentleman.com/
  222. Rockhard Games http://rockhardgames.com
  223. scriptwelder http://scriptwelder.com/blog/
  224. Shadow Cube http://memoryofsoul.com/
  225. Shining Rock Software http://www.shiningrocksoftware.com/
  226. Shortbreak Studios http://shortbreakstudios.com/
  227. Silden http://www.silden.eu/
  228. Silesia Games http://silesiagames.com/
  229. Sodigital http://www.sodigital.com/
  230. Space Boat Studios http://oorgame.com
  231. Spectral Games http://spectralgames.com/
  232. Spokko http://spokko.com
  233. Squatting Penguins Team http://squattingblog.tumblr.com
  234. Star Drifters http://stardrifters.com
  235. Star Socks Team http://scamper.pl/
  236. Static Dreams http://www.staticdreams.net/
  237. Steam Dragon Games http://www.steamdragongames.com
  238. Tabasco Interactive http://tabascointeractive.com
  239. Tap It Games http://tapitgames.com/
  240. Taploft http://taploft.com/pl/
  241. Tate Interactive http://www.tate.pl/
  242. Techland http://www.techland.pl/
  243. Telehorse http://www.telehorse.pl/
  244. Ten Square Games http://tensquaregames.com/
  245. Tequilla Games http://www.tequilamobile.com/
  246. Teyon http://www.teyon.com/
  247. The Andronauts http://www.theandronauts.com
  248. The Astronauts http://www.theastronauts.com/
  249. The Farm 51 http://www.thefarm51.com/
  250. The Four Forces Studio http://4forcesstudio.cba.pl
  251. The House of Fables http://thehouseoffables.com
  252. The Islands http://theislandsdevlog.blogspot.com
  253. The Moonwalls http://www.themoonwalls.com
  254. The Secret Pie http://www.thesecretpie.com
  255. Thing Trunk http://thingtrunk.com/
  256. Thinking Rabbit http://whererabbitsthink.com
  257. T-BULL http://t-bull.com
  258. Torquemada Games http://www.torquemada-games.com
  259. Transhuman Design http://thd.vg/
  260. TreStory http://wwwtrestory.com
  261. Tunaandahalf http://www.tunaandahalf.com
  262. Tutu Lab http://www.tutulab.com
  263. TwoMammoths http://www.twomammoths.com/
  264. Unbound Creations http://unboundcreations.com
  265. Unusualsoft http://unusualsoft.com/
  266. Vavel Game Studio http://vavel.biz/
  267. Very Nice Studio http://www.verynicestudio.com/
  268. Vinci Games http://vincigames.com/pl/
  269. Vinyl Pixels http://www.vinylpixels.com/
  270. Vivid Dream http://www.vividdream.eu
  271. Vivid Games http://vividgames.pl/
  272. Wastelands Interactive http://wastelands-interactive.com/
  273. We are vigilantes http://wearevigilantes.com
  274. Whiskey Jack Games http://crudelisgame.com
  275. White Fennec Studio http://www.whitefennec.com/
  276. White Moon http://www.whitemoon.eu/
  277. Witchcraft Games http://www.witchcraftgames.com
  278. World-LooM http://www.world-loom.com/
  279. ZigZag Studio http://www.zigzag-studio.com/?lang=pl

Lista polskich twórców na FB

[Source: 1, 2]

[Źródła: 1, 2]

  • Hej Hej dzięki za załączenie mojej strony (http://koobazaur.com) 🙂

  • Paweł Kapalla

    Część z tych linków jest już przestarzała może warto by tu posprzątać?

1ndieWorld

Uniwersum indie games nie jest już rajem dla geeków, fantazją nerdów, undergroundowym dziwactwem…

Gry niezależne kształtują mainstream, narzucają trendy, zmieniają świat.

Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby pomóc naszym użytkownikom odkryć magię indie. Pierwszy w Polsce serwis, poświęcony wyłącznie produkcjom niezależnym – 1ndie World – jest jedyny w swoim rodzaju, stawia na uczestnictwo, pobudza do działania, odświeża umysł.

Twitter

RT @pkarwowski: GOG Galaxy 1.2 is our biggest update yet: cloud saves, overlay, bandwidth limits, screenshots, notifications & more! https:…
RT @Klabater_: 👑Stylish #artbook, #papercraft, #poster with a map, digital #codex & #antiquecoin! Wishlist @regaliagame on #Amazon! https:/…
We hope it's first of many 10/10 Torment gonna get @BrianFargo :) https://t.co/3NrbigoToh