Pomoc dla twórcy Turtle Stampie

W naszym pięknym kraju, coraz więcej osób postanawia tworzyć własne niezależne projekty. Z całą pewnością wzrost popularności polskiego gamedevu zawdzięczamy dzięki takim inicjatywom jak chociażby Digital Frontier. Dzięki usłudze polakpotrafi.pl jeden z utalentowanych twórców prosi o pomoc w swoim projekcie – Turtle Stampie.

Programista ze studia Cintul Apps potrzebuje 1100 zł, dzięki tym pieniądzom będzie mógł ukończyć swój projekt. Każda złotówka jest tak samo ważna a czasu do zakończenia jest jeszcze sporo – 28 dni. Sam film powinien zachęcić Was do zainwestowania w produkcję Mateusza. Poniżej przedstawiamy informacje o projekcie oraz zwiastun gry.

Witajcie, mam na imię Mateusz i jestem założycielem, jak i programistą w studiu Cintul Apps. Właśnie wdrażamy nowy projekt o nazwie Turtle Stampie, czyli – żółwik Stampie (czyt. Stampi), gra wydana będzie na systemy Android oraz iOS. W grze poruszamy się wcześniej wspomnianym żółwikiem, przekręcamy ekran poprzez naciskanie na lewą, bądź prawą stronę ekranu, musimy zebrać wszystkich szamanów, by przejść do następnego poziomu. Po przejściu 20 poziomów zostaje odblokowana nowa „paczka” poziomów, w której to znajduje się takowych 25, w każdej takiej „paczce” (a będzie ich cztery) zostanie zmieniony całkowicie styl graficzny, pojawią się inni przeciwnicy, lecz to dopiero w finalnej wersji – na filmiku została pokazana wersja alpha. Z Twoją pomocą możemy skończyć ten projekt, opublikować go i zająć się kolejnym, który już powoli realizujemy… ale to jest jeszcze sekretem!

Pieniądze, które tutaj uzyskam zostaną przeznaczone na kupno licencji Developerskiej dla mojego środowisko programistyczne, jeżeli suma ta przekroczy znacznie 1000zł przeznaczę ją na pozostałe dwie licencje Developerskie, by aplikacje wydać.


Link do projektu Turtle Stampie – http://polakpotrafi.pl/projekt/Turtle-Stampie-gra-mobilna/ oraz http://www.indiegogo.com/cintulapps