Poznajcie Badass Hero – nową produkcję Awesome Games Studio

Jeżeli pamiętacie produkcję Oozi: Earth Adventure, którą prezentowaliśmy Wam na początku działalności to mamy super informację. Krakowski zespół Awesome Games Studio pracuje nad nowym tytułem zaprezentowanym po raz pierwszy na Digital Dragons oraz ostatnio na Pixel Heaven.

Badass Hero to platformówkowy shooter z elementami roguelike. Gracz wciela się w Badassa – komiskowego bohatera, którego przeznaczeniem jest ratować świat przed rozmaitymi zagrożeniami. Głównymi cechami gry są: intensywny, dynamiczny gameplay ze strzelaniem i unikaniem pocisków, losowa generacja poziomów i przedmiotów zdobywanych przez gracza, oraz permanentny rozwój postaci. Gra jest wykonana w nowoczesnej grafice 2D nawiązującej do komiksowych rysunków.

Podstawowy gameplay opiera się na strzelaniu do wrogów przy jednoczesnym unikaniu pocisków oraz przeszkód. Z pokonanych wrogów uzyskujemy tusz, którego używamy aby rozwinąć naszą postać gdy zginiemy. Gra zachęca do dynamicznego i agresywnego stylu gry poprzez system combosów, których wykonywanie wzmacnia zdolności bojowe naszej postaci.

Premiera gry jest planowana na 2017 rok i obejmie platformy Steam, Xbox  One oraz Playstation 4.

Więcej informacji – http://www.badasshero.com/