Poznawaj nowych ludzi i wysadzaj ich w powietrze!

Twórcy Soldat i King Arthur’s Gold zapraszają na darmowy przedpremierowy weekend Trench Run – pełnej humoru strzelanki, w której trup nie ściele się gęsto.

Brak śmierci oznacza, że nie uświadczycie tu oczekiwania na kolejną rundę – nawet po bliskim spotkaniu z pociskiem wystarczy doczołgać się do apteczki i kontynuować walkę

Trench Run to nie tylko rozwałka – gra oferuje też unikatową fazę zawieszenia broni, podczas której możecie zapalić papierosa przy barze, grać w koszykówkę czy… sprawić sobie pupila.

W tle usłyszycie nietypowy gypsy-jazzowy soundtrack (nagrany przez muzyków jazzowych), który malowniczo kontrastuje z krzykami rannych.

thd2

To jedyna gra, która da wam szansę przebrania się za krzak, wzięcia udziału w konkursie tanecznym i kupna własnego krokodyla…

Darmowy weekend potrwa do niedzieli w nocy, a klucz aktywacyjny, paczki z grą (PC, Mac i Linux) oraz pozostałe szczegóły znajdziecie na oficjalnym forum Transhuman Design:

https://forum.thd.vg/threads/upcoming-trench-run-free-weekend.25070/

Prace nad Trench Run są nadal w toku, a więc będziecie mieć szansę przekazać developerom swoje uwagi i pomóc im w udoskonaleniu gry przed jej premierą.

Więcej informacji:

Oficjalna strona
Twitter
Facebook

[Informacja prasowa]