Poznawaj nowych ludzi i wysadzaj ich w powietrze!

Twórcy Soldat i King Arthur’s Gold zapraszają na darmowy przedpremierowy weekend Trench Run – pełnej humoru strzelanki, w której trup nie ściele się gęsto.

Brak śmierci oznacza, że nie uświadczycie tu oczekiwania na kolejną rundę – nawet po bliskim spotkaniu z pociskiem wystarczy doczołgać się do apteczki i kontynuować walkę

Trench Run to nie tylko rozwałka – gra oferuje też unikatową fazę zawieszenia broni, podczas której możecie zapalić papierosa przy barze, grać w koszykówkę czy… sprawić sobie pupila.

W tle usłyszycie nietypowy gypsy-jazzowy soundtrack (nagrany przez muzyków jazzowych), który malowniczo kontrastuje z krzykami rannych.

thd2

To jedyna gra, która da wam szansę przebrania się za krzak, wzięcia udziału w konkursie tanecznym i kupna własnego krokodyla…

Darmowy weekend potrwa do niedzieli w nocy, a klucz aktywacyjny, paczki z grą (PC, Mac i Linux) oraz pozostałe szczegóły znajdziecie na oficjalnym forum Transhuman Design:

https://forum.thd.vg/threads/upcoming-trench-run-free-weekend.25070/

Prace nad Trench Run są nadal w toku, a więc będziecie mieć szansę przekazać developerom swoje uwagi i pomóc im w udoskonaleniu gry przed jej premierą.

Więcej informacji:

Oficjalna strona
Twitter
Facebook

[Informacja prasowa]

Jakub Wójcik

Autor: Jakub Wójcik

Założyciel serwisu 1ndieWorld największego portalu w Polsce zajmującego się grami niezależnymi. W tym momencie zarządza marketingowo swoim projektem. Odkąd tylko pamięta jest zapalonym graczem, a jego pierwszą miłością było Commodore 64. Niegdyś pisał na łamach GIEROmaniaka i profesjonalnie grał w FIFĘ, obecnie zagorzały miłośnik gier niezależnych, a w szczególności dzieła stworzonego przez Phila Fisha. Założyciel i pomysłodawca Games Rage, którego pierwsza edycja odniosła duży sukces. Ma jeszcze wiele pomysłów związanych z polskim gamedevem.

1ndieWorld

Uniwersum indie games nie jest już rajem dla geeków, fantazją nerdów, undergroundowym dziwactwem…

Gry niezależne kształtują mainstream, narzucają trendy, zmieniają świat.

Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby pomóc naszym użytkownikom odkryć magię indie. Pierwszy w Polsce serwis, poświęcony wyłącznie produkcjom niezależnym – 1ndie World – jest jedyny w swoim rodzaju, stawia na uczestnictwo, pobudza do działania, odświeża umysł.

Twitter

RT @mrRyJek: I tyle... wow #yonder https://t.co/XbBhuuFXdo
RT @thibaultsimar: Re-textured an old scene, playing with lights. #voxel #magicavoxel https://t.co/PaPdE7ujk3