Prace nad The Mims Beginning przyśpieszają!

Ekipa Squatting Penguins zgodnie z planem przygotowuje swój projekt. Dzięki społeczności wykopu The Mims Beginning zobaczyło ponad 29 tysięcy osób, co jest naprawdę dobrym wynikiem. Mimo, że pełna kwota nie została jeszcze zebrana to do końca całego projektu zostało aż 14 dni.

W między czasie został zakończony także konkurs, którego wyniki możecie sprawdzić pod adresem –https://www.facebook.com/mimsthegame/posts/395586950562402.

Tak o to wyglądają postępy:

Wszystko idzie jak należy, implementujemy wszystkie dźwięki do gry, naprawiamy bugi , poprawiamy i ulepszamy interfejs do bardziej intuicyjnego, szlifujemy efekty , dodajemy nowe czary i możliwości. Staramy się grę zrobić jak najlepiej, dlatego chcemy stworzyć dobry tutorial wpleciony w demo gry, bez którego ani rusz, gdyż gra jest na tyle skomplikowana, że bez porządnego wyjaśnienia, „O co tu biega” ciężko odkryć wszystkie możliwości i zasady gry. Z tego też względu niestety jeszcze w lipcu nie pojawi się demo dla wszystkich do zagrania. Jednak wspierający zostaną powiadomieni w aktualizacji jak tylko takie demo będzie dostępne. Przygotujemy jednak filmik z gry z naszym opowiadaniem, o niej znajdzie się w nim trochę nowych informacji i fajności:) A jeszcze przed demem dla wszystkim prasa przygotuje wiele przeglądów i video preview dema gry:)

Oprócz tego należy także poinformować o dużym sukcesie, jakim jest dostanie się na listę 100 Najpopularniejszych Gier Dnia na indieDB. Obecnie The Mims Beginning zajmuje 35 pozycję.

Pełna lista znajduje się tutaj: http://www.indiedb.com/games/top

Pamiętajcie o tym, żeby wspierać projekt polskiej ekipy!! – https://wspieram.to/240-the-mims-beginning-czyli-kolonizowanie-kosmosu-na-wesolo.html