Premiera Gardens Inc. – From Rakes to Riches

Polskie studio  Nitreal Games zaprezentowało dzisiaj swój najnowszy tytuł – Gardens Inc. – From Rakes to Riches, który został przetłumaczony jako Ogrody Sp. z o.o. – od Grabi do Bogactwa. Spójrzcie co tym razem przygotowała ekipa z Warszawy.

Opis gry:

Nikczemny Cliff Gold jest bliski zabrania domu dziadków Jill. Jill postanawia pokrzyżować mu plany i dołącza do ogrodniczego konkursu, żeby zdobyć główną wygraną pieniężną! Będzie to trudne zadanie, do którego Jill musi się dobrze przygotować. Konkurencja jest silna. Pomóż Jill stać się najlepszym ogrodnikiem w sąsiedztwie i wyjść cało z opresji w grze Ogrody Sp. z o.o. – od Grabi do Bogactwa.

gardens-inc-from-rakes-to-riches-screenshot0

Dziadkowie Jill znaleźli się w finansowych tarapatach. Toną w długach, których nie są w stanie spłacić. Gdy się pogrążają, nikczemny Cliff Gold krąży wokół posiadłości jak sęp nad przyszłą ofiarą. Ich dom zostanie przejęty. Jedyną szansą na ratunek przed wpadnięciem w szpony Golda jest spłata długu. Jill postanawia dołączyć do ogrodniczego konkursu, żeby zdobyć główną wygraną i wyjść cało z opresji! Pomóż Jill zostać bohaterką w grze Ogrody Sp. z o.o. – od grabi do Bogactwa!

Produkcję można pobrać ze strony alawar.pl gdzie dostępny jest półgodzinny trial z możliwością zakupienia pełnej wersji – http://www.alawar.pl/game/gardens-inc-from-rakes-to-riches/