Premiera Hurry, Rebel!

W sierpniu informowaliśmy Was o serii Good Fight Games, w której  twórcy chcą uczyć, że oprócz czysto rozrywkowej funkcji gry mogą być również narzędziem do przekazywania pewnych treści.  Pierwszy tytuł w ramach tego projektu – Hurry, Rebel! – został właśnie wydany.

Rebeliancka i rewolucyjna produkcja Hurry, Rebel! jest już dostępna na Apple Store (wersja płatna) i Google Play (wersja bezpłatna) .

Gra jest pierwszą produkcją z serii Good Fight Games. To prosty endless runner, w którym zadaniem gracza jest zbieranie monet i ucieczka przed helikopterem. Za łatwą i przyjemną rozgrywką kryje się jednak głębia – Baik Bonam, protagonista gry, walczy z systemem totalitarnym, w którym przyszło mu żyć. Jego świat, World That Never Smiles, został przejęty przez okrutnego dyktatora, a wszelka radość i szczęście zniknęły, a świat pogrążył się w szarości. Walka Baika z totalitarnym systemem wchodzi do świata rzeczywistego: od każdej kupionej aplikacji, oddajemy 10% na organizacje pozarządowe walczące o prawa jednostek. Autorzy mają nadzieję, że dzięki łatwej i bezstresowej zabawie, gracze będą chcieli zmienić świat na lepsze.

Więcej informacji możecie znaleźć pod adresami:

http://www.goodfightgames.com/
https://www.facebook.com/goodfightgames
https://twitter.com/goodfightgames