Premiera The Critter Chronicles !

Miło nam przekazać, że dzisiejszego dnia odbyła się premiera polskiej wersji gry The Critter Chronicles. Tytuł jest prequelem  do The Book of Unwritten Tales, najlepszej gry przygodowej ostatnich czasów, która zrecenzowana została również na naszym portalu.

Wydana w październiku pierwsza część wciągających po uszy przygód 4 bohaterów w świecie Aventasii została niezwykle ciepło przyjęta przez graczy i media branżowe. Zrecenzowana przez ponad 50 serwisów w Polsce, otrzymała wyjątkowo wysokie noty a średnia wszystkich polskich recenzji przekroczyła rekordowy poziom 90%! Tym samym gra trafiła do panteonu najlepszych gier przygodowych. Bezspornie, The Book of Unwritten Tales w edycji standardowej lub Edycji Kolekcjonerskiej (z dodatkową płyta audio z soundtrackiem, filmem making of, 48 stronicową książeczką ilustrująca proces powstawania gry oraz 2 widokówkami z gry) stanowi idealny prezent świąteczny.

critter

The Critter Chronicles, podobnie jak pierwsza część opowieści, bazuje na modelu point & click. To czym wyróżnia się wśród innych gier jest niepowtarzalna, wszechobecna zabawna, humorystyczna konwencja odwołująca się popkultury – popularnych filmów, książek, gier. Pastisz, satyra i unikalny dowcip towarzyszą bohaterom gry na każdym kroku! Gra została wydana w polskiej wersji językowej na platformę PC i MAC, w bardzo atrakcyjnej cenie 49,90 PLN. Tytuł możecie zamawiać na oficjalnej stronie wydawcy w Polsce – IQ Publishing – http://iqp.pl/index.php?id=1963.

Polska wersja demonstracyjna, dostępna jest pod linkiem: https://dl.dropbox.com/u/135034021/The_Critter_Chronicles_demo_PL.zip

Zapraszamy także do zapoznania się z jednym z najbardziej zabawnych trailerów, który odsłania całą prawdę o grze:

*Informacja prasowa