Premiera The Few!

Po sukcesie na wspieram.to kwestią czasu była oficjalna premiera The Few – produkcji stworzonej przez BlackMoon Desing. Oprócz wydania wersji cyfrowej, autorzy w niedługim czasie wyślą do wszystkich darczyńców gadżety zdobyte podczas trwania całej aukcji.

The Few korzysta z modelu aktualizacji znanego chociażby z Minecrafta. Wystarczy, że kupicie grę a wraz z biegiem czasu otrzymacie darmowe aktualizacje oraz DLC. Autorzy, nie planują również wprowadzenia mikrotransakcji.

The Few, czyli Nieliczni to strategia w czasie rzeczywistym (RTS) mająca miejsce w okresie Bitwy o Anglię w trakcie trwania II Wojny Światowej. Gra umożliwia objęcie dowodzenia nad jednostkami lotniczymi aliantów i obronę Anglii przed atakami niemieckiego Luftwaffe. Rozgrywka w The Few toczy się na dwóch płaszczyznach: mapie kampanii, na których zarządzamy produkcją wojenną, organizujemy trasy patrolowe oraz mapie bitewnej, gdzie bezpośrednio dowodzimy jednostkami lotniczymi.

Produkcję BlackMoon Design możecie kupić na następujących portalach:

SellBox:
PC – https://sellboxhq.com/l/A6md/TheFew-PC
Mac – https://sellboxhq.com/l/A6mO/TheFew-Mac

Gram.pl:
http://www.gram.pl/sklep/digi/the-few-wersja-cyfrowa

Ja już nie mogę się doczekać, kiedy moja ścieżka dźwiękowa znajdzie się w grze. Dodatkowo mamy dla Was przygotowaną niespodziankę związaną z „Nielicznymi” ale o tym już wkrótce 😉