Przedpremierowy pokaz Real Boxing 2 podczas Pixel Heaven 2015!

Już dzisiaj rusza trzecia edycja Pixel Heaven, największej imprezy dedykowanej miłośnikom gier retro w Polsce. Na miejscu obecne będzie Vivid Games, które w tym roku mocno wspiera organizatorów. Przedpremierowe granie w Real Boxing 2 to tylko jedna z atrakcji, które szykuje deweloper.

Ekskluzywne granie w Real Boxing 2!

Na stoisku Vivid Games od piątku przez całe 3 dni będzie można spotkać się z członkami zespołu producenckiego i porozmawiać o tym, jak wygląda praca nad tworzeniem światowej klasy gier na urządzenia mobilne, poczęstować się słodkościami i zgarnąć drobny upominek. Kulminacja atrakcji przypadnie na sobotę. Przed głównym wejściem zaparkuje mobilne stoisko, na którym chętni będą mogli zobaczyć jak wygląda Real Boxing 2 jeszcze przed premierą (busa już teraz można spotkać na ulicach Warszawy i wygrać wejściówki na imprezę: https://www.facebook.com/vividgames). Temat jest o tyle gorący, że Project Car i Real Boxing 2 pojawią się przed Warszawską Szkołą Filmową tylko na 8 godzin!

Święto retro graczy i twórców gier.

Nie tylko grami Vivid stoi! Studio zaprezentuje swoich własnych weteranów branży. W sobotę, o godz. 13:30 na deskach Kina Elektronik wystąpi Jarek Wojczakowski, wiceprezes zarządu i dyrektor produkcji w Vivid Games. Jarek znany na demoscenie jako Mavey / Potion opowie o tym, w jaki sposób przekuł swoje zamiłowanie do gier w biznes – współprowadzenie największego polskiego studia tworzącego gry mobilne, zatrudniającego ponad 110 osób w oddziałach w Bydgoszczy i Warszawie. Afterparty w Spółdzielni Dom Qltury otworzy występ Przemka “Skippa” Tkaczyka. Skipp, obecny na demoscenie juz od 20 lat, rozkręci imprezę w rytmie Demogrooves DJ Set.

Więcej o Vivid Games: www.vividgames.pl, https://www.facebook.com/vividgames

Więcej o Real Boxing 2: www.realboxing2.com, https://www.facebook.com/RealBoxing

[Informacja prasowa]